CarFocus.pl poszukuje pracownika na stanowisko Regionalny Redaktor Portalu

16 kwietnia 2008, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

2008.04.16

CarFocus.pl interaktywny portal informacyjny, skierowany do kierowców, użytkowników samochodów poszukuje energicznego pracownika na stanowisko:

Regionalny Redaktor Portalu

Osobie tej powierzone zostaną zadania wymagające dużej kreatywności i samodzielności

Miejsce pracy:
Wrocław, Warszawa, Łódź, Katowice, Poznań, Toruń, Bydgoszcz

Wymagania:
– bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
– komunikatywność, uczciwość, samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność, zdolności organizacyjne

Oferujemy:
– samodzielne stanowisko,
– szeroki zakres zadań,
– możliwość samorealizacji,
– wynagrodzenie powiązane z efektami pracy,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: lucyna@motofocus.pl

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”