Autoryzowany Importer i Dystrybutor olejów i smarów poszukuje kandydata na stanowisko:

27 czerwca 2013, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Regionalny Przedstawiciel Handlowy
Teren działania: województwa łódzkie i świętokrzyskie

Oferujemy:

  • interesującą i samodzielną pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie – umowa o pracę
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • możliwość sprzedaży wysokiej jakości produktów
  • szkolenia

Zakres obowiązków:

  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • współpraca z istniejącymi klientami
  • realizacja planu sprzedaży
  • analiza rynku i konkurencji

Oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży i aktywnym poszukiwaniu klientów w segmencie produktów motoryzacyjnych
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • wykształcenie techniczne, min. średnie
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność posługiwania się komputerem
  • miejsce zamieszkania: Łódź i okolice

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:
olejeismarylodz@gmail.com