Auto-Land w Gdyni i Lęborku poszukuje osób do pracy na stanowisko:

9 grudnia 2010, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Auto-Land, dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej poszukuje pracowników na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy:
• Gdynia, ul. Wielkopolska 242
• Lębork, Krzywoustego 4

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę klienta, ekspozycję towarów, prace magazynowe (wprowadzanie towaru na stan, wydawanie towaru klientom).

Wymagania:
• rzetelność i uczciwość
• wykształcenie minimum średnie
• znajomość procesów sprzedaży detalicznej i hurtowej
• wysoka kultura osobista
• optymizm, pozytywne nastawienie do życia i zleconych zadań
• dyspozycyjność, zaangażowanie w pracę
• łatwość nawiązywania kontaktu z klientem
• znajomość obsługi komputera
• referencje z poprzednich miejsc pracy
• niekaralność

Mile widziane będą:
• dobra znajomość branży motoryzacyjnej
• doświadczenie w sprzedaży części samochodowych
• posiadanie prawa jazdy, kat. B
• miejsce zamieszkania Gdynia/Lębork lub najbliższa okolica

Oferujemy:
• stałą pracę w stabilnej i nowocześnie zarządzanej firmie
• wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od uzyskiwanych wyników
• możliwość rozwoju osobistego

Zgłoszenia (CV – plik Word wyłącznie ze zdjęciem) prosimy kierować na adres:
artur.prokopowicz@auto-land.pl
dopisując w tytule maila : SPRZEDAWCA – GDYNIA ub SPRZEDAWCA – LĘBORK

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia

AUTO-LAND Części samochodowe i wyposażenie serwisów.
www.auto-land.pl