Petronas wprowadza nową linię olejów silnikowych

1 lipca 2024, 14:34

Już wkrótce na polskim rynku pojawi się nowa gama olejów silnikowych znanego producenta. PETRONAS Lubricants International opracowując oleje z serii Syntium X skupiło się na zachowaniu korzystnego stosunku ceny do jakości.

Nowe oleje PETRONAS Syntium X

PETRONAS Lubricants International (PLI) wprowadza na rynek PETRONAS Syntium X, gamę olejów silnikowych zaprojektowanych z myślą o zmieniających się potrzebach współczesnych pojazdów. Ta linia produktów zapewnia ochronę, wydłużone okresy między wymianami oleju, trwałość i oszczędność paliwa.

PETRONAS Syntium X to odpowiedź na wyzwania związane ze starzeniem się europejskiej floty samochodowej, w której średni okres eksploatacji pojazdów wynosi 12 lat i wiele z nich nie jest już objętych gwarancją. W obecnej sytuacji ekonomicznej konsumenci oczekują wydajnych, jakościowych produktów, w przystępnej cenie, a to wszystko zapewnia właśnie PETRONAS Syntium X. Formuła ta składa się z ETRO, czyli własnego oleju bazowego w połączeniu z wysokiej jakości dodatkami. Seria ta, opracowana zgodnie z najnowszymi trendami w zakresie klas lepkości, jest dostosowana do nowoczesnego użytkowania pojazdów, zapewniając optymalną wydajność oraz ochronę.

PETRONAS Syntium X składa się z sześciu skrupulatnie opracowanych produktów dla obecnych i przyszłych potrzeb zarówno nowych, jak i starszych samochodów. Produkty te spełniają kluczowe standardy branżowe i wymagania producentów oryginalnego sprzętu (OEM) na poziomie wydajności i przydatności do użycia (SFU). Każdy produkt został zaprojektowany tak, aby był odporny na utlenianie, zapewniał stabilne działanie przez cały okres między wymianami oleju, wydłużał żywotność silnika oraz optymalizował zużycie paliwa. Ponadto nowy, przejrzysty projekt etykiety podkreśla inteligentne rozwiązania zastosowane we wszystkich produktach, ułatwiając konsumentom wybór produktu odpowiedniego do ich potrzeb.

Dostępne produkty:

  • PETRONAS Syntium X 0W-20 (API SP i ACEA C5)
  • PETRONAS Syntium X 0W-30 (ACEA C2)
  • PETRONAS Syntium X 5W-30 (ACEA C2, C3, ACEA A5/B5, API SP)
  • PETRONAS Syntium X 5W-30 C3 (ACEA C3, API SP)
  • PETRONAS Syntium X 5W-40 (ACEA A3/B4)
  • PETRONAS Syntium X 10W-40 (ACEA A3/B4, API SN)

Linia PETRONAS Syntium X będzie dostępna w III kwartale 2024 roku, w całej Europie za pośrednictwem dystrybutorów partnerskich i warsztatów serwisowych PLI.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!