50-lecie popularnego oleju silnikowego. Producent przybliży swoją historię.

20 lutego 2024, 13:32

ExxonMobil świętuje 50-lecie wprowadzenia na rynek oleju silnikowego Mobil 1™. W ciągu 2024 roku firma przybliży 50-letnią historię marki Mobil 1 serią inicjatyw obejmujących partnerstwa, obecność w sportach motorowych, a nawet w wirtualnej rzeczywistości.

W celu podkreślenia jubileuszu powstał krótki film, podsumowujący historyczną drogę Mobil 1, który można znaleźć na kanale YouTube marki. ExxonMobil na potrzeby tego projektu zaprosił do współpracy Davida Coultharda, byłego kierowcę Formuły 1 i zespołu McLaren, który wprowadza w podróż przez ewolucję marki Mobil 1, jej istotne partnerstwa i osiągnięcia technologiczne.

W tegorocznym sezonie sportów motorowych marka Mobil 1 będzie świętować swoje 50-lecie również poprzez specjalny branding samochodów i inne atrakcje nawiązujące do bogatej historii Mobil 1 na torach wyścigowych. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej producenta.

– Marka Mobil 1 pozostaje zaangażowana w utrzymywanie i rozwijanie znaczących relacji – powiedział Robert Shearer, dyrektor ds. sponsoringu globalnego. Patrząc w przyszłość, jesteśmy podekscytowani kontynuacją wspólnych innowacji i analiz, które wynikają z naszej pracy z producentami samochodów, zespołami wyścigowymi oraz innymi cenionymi partnerami.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!