Ogólnopolska konferencja NexusAuto 2021

, 20 października 2021, 9:22

W hotelu Natural Hotel w Warlitach Wielkich niedaleko Ostródy odbyła się ogólnopolska konferencja sieci NexusAuto. Wzięła w niej udział większość właścicieli i zarządców warsztatów należących do sieci, przedstawiciele największych światowych producentów części samochodowych i wyposażenia warsztatów oraz szeroka reprezentacja dystrybutorów.

Konferencja rozpoczęła się częścią targową, czyli wystawą, której towarzyszyła spora liczba branżowych konkursów – na niemal każdym stoisku.

Wystąpienia rozpoczęły się od przemówienia reprezentanta Partnera Technicznego konferencji, radomskiej firmy BETiS. Jej właściciel, dr. inż. Sławomir Olszowski omówił najciekawsze zmiany dotyczące warsztatów niezależnych w Polsce i perspektywy dla rynku części i napraw.

Po zakończeniu targów, Adam Klimek reprezentujący TotalEnergies, poprowadził  spotkanie, w trakcie którego podzielił się z uczestnikami swoimi doświadczeniami z praktyki warsztatowej.

Ostatnim punktem eventu był wieczorny bankiet z oficjalnymi przemówieniami,  rozstrzygnięciami rozegranych konkursów, częścią artystyczną i zabawą do późna.

– Serdecznie dziękujemy wszystkim za aktywny udział, wsparcie i wspaniałą atmosferę podczas całego wydarzenia. Już teraz zapraszamy na rok przyszły i na dziesiątki innych mniejszych spotkań zaplanowanych przed kolejną NexusAutoConference 2022. – czytamy w komunikacie organizatora.

Konferencja NexusAuto 2021 odbyła się w dniach 15-16 października 2021 r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!