Nie żyje Małgorzata Werkowska – żegnamy naszą Przyjaciółkę

, 7 września 2021, 16:00

Po długiej walce z chorobą zmarła Małgorzata Werkowska – dyrektor marketingu Grupy MotoFocus, związana z naszą firmą niemal od początku jej działalności. Odeszła przedwcześnie, pozostawiając po sobie pustkę nie do zapełnienia.

Małgosia była ikoną, symbolem naszej firmy. Zawsze na pierwszej linii frontu, niezależnie czy chodziło o rozmowy biznesowe czy towarzyskie wewnątrzbranżowe spotkania. Wszyscy wiemy jak ogromne są zasługi Gosi dla naszej firmy, jak wielu projektów nie udałoby się nam zrealizować bez jej pomysłowości i zaangażowania. Wielu z nas pomagała także prywatnie, często w trudnych momentach życia. Empatia, chęć niesienia pomocy, wrodzony talent do zjednywania sobie ludzi oraz rozwiązywania pomyślnie spraw teoretycznie nierozwiązywalnych to cechy Małgosi, których nigdy nie zapomnimy.

Choć zmagała się z ciężką, stale postępującą chorobą, ani na chwilę nie utraciła pogody ducha i niepohamowanej chęci życia. Jej niepoprawny optymizm do samego końca zadziwiał nas i imponował. Planowała powrót do pracy. Niestety nagły atak choroby przekreślił wszelkie zamiary. Małgosia odeszła w wieku 54 lat.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w najbliższy piątek (10.09.2021 r.) o godz. 12.00 w parafii Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Sulejówku.

Wciąż pełni niedowierzania i smutku łączymy się w bólu z rodziną Małgosi.
Zespół Grupy MotoFocus

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Tomek Bęben, 7 września 2021, 16:37 10 -1

Gosia będzie nam Ciebie BARDZO brakowało :( Już brakuje. Dla mnie jednym z największych minusów pandemii i pracy zdalnej był brak możliwości codziennych spotkań i rozmów z Tobą w biurze. Najszczersze kondolencje dla Rodziny.

Odpowiedz

Klaudiusz, 7 września 2021, 22:31 2 0

Wszystkiego Dobrego i do zobaczyska, mam nadzieję. Oby w lepszym i mądrzejszym świecie. Zawsze będę pamiętał naszą rozmowę o konferencjach - jabłkach i nie tylko. Spoczywaj w spokoju :-)

Odpowiedz

Bartosz Baczynski, 9 września 2021, 9:35 1 0

Wciaz trudno mi w to uwierzyc... Wyrazy najszczerszych kondolencji dla rodziny i przyjaciół Małgosi.

Odpowiedz

M..., 14 września 2021, 16:31 1 0

Gosia jest osobą potrafiącą słuchać, rozumieć potrzeby i doradzać. Jest handlowcem z krwi i kości, ale jest też osobą mającą świetny instynkt mediatora. Uwielbiam jej bloki czekoladowe, tym mnie zawsze "przekupywała" ;-), jest ciepła i wspaniała dla swojej rodziny, znajomym, przyjaciół i ludzi w potrzebie. Napisałem "jest", bo nadal nie umiem pisać o Gosi w czasie przeszłym. Wiem, że nie będę mógł już zadzwonić po ofertę, albo porozmawiać o głupotach, bo po co rozmawiać o biznesach, jak wszystko jest jasne :-(

Odpowiedz