Night Breaker 200 – nowe żarówki marki OSRAM

, 27 maja 2021, 11:35

Do znanych modeli Night Breaker Laser i Night Breaker Silver dołączyły nowe żarówki marki OSRAM – Night Breaker 200. Nowość jest dostępna w dwóch typach – H4 i H7.

Liczba w nazwie produktu nie jest przypadkowa – oznacza ona, że żarówki Night Breaker 200 świecą światłem nawet do 200% jaśniejszym niż określa to minimum homologacyjne. Dzięki temu droga przed samochodem będzie oświetlona znacznie dalej, nawet do 150 m przed podjazdem i znacznie jaśniej w najbardziej kluczowych dla bezpieczeństwa obszarach drogi. Nowe żarówki charakteryzują się także światłem bielszym do 20% w porównaniu do wymagań normy ECE R112/R37. Temperatura barwowa wynosi 4050 K i 3700 K (odpowiednio dla H4 i H7).

Wszystkie zalety nowych żarówek oznaczają dla kierowców, że będą oni widzieć jeszcze lepiej i dalej, dzięki czemu będą mogli zareagować szybciej na znaki, przeszkody i inne zagrożenia na drodze. Jest to najprostszy i w pełni legalny sposób na poprawę bezpieczeństwa oraz ulepszenie i modernizację oświetlenia halogenowego w samochodzie.

Nowe produkty są przeznaczone przede wszystkim dla kierowców, którzy cenią bezpieczeństwo, często podróżują nocą, poza terenem zabudowanym i chcą w maksymalny sposób wykorzystać możliwości reflektorów halogenowych swojego auta.

Żarówki Night Breaker 200 wyróżniają się chromowaną końcówką bańki, dzięki czemu są praktycznie niewidoczne w reflektorze. To szczególnie przypadnie do gustu kierowcom zwracającym uwagę na estetykę wyglądu ich samochodu.

Nowe żarówki są sprzedawane w czerwonym opakowaniu, charakterystycznym dla wszystkich produktów OSRAM o podwyższonych parametrach. Dodatkowe złote elementy mają przyciągać wzrok i zwracać uwagę, że mamy do czynienia z topowym produktem w rodzinie Night Breaker. Nowość będzie sprzedawana pojedynczo, w kartonowych opakowaniach lub jako duobox.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

skv-wrc-miszczowie, 28 maja 2021, 10:00 1 0

Najlepsze żarówki na rynku. Jeżdżę na nich od 6 lat, przerobiłem wszystkie rodzaje NB w 4ech samochodach. W połączeniu z dobrą żarówką postojową dają świetny efekt.

Odpowiedz