e-Catalog – mobilna aplikacja w zasięgu Twojej ręki!

, 12 kwietnia 2021, 13:28

Slogan marketingowy czy narzędzie ułatwiające życie? Nie chcemy Cię przekonywać! Chcemy pokazać Ci możliwości, a decyzję podejmij sam.

Mobilność, czyli dostępność na każdym urządzeniu takim jak telefon czy tablet to cecha, do której zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Mimo to cyfryzacja narzędzi, których używamy w pracy, nie postępuje we wszystkich branżach z takim samym natężeniem. Nie oznacza to jednak, że zmiany nie dokonują się w ogóle.

Inter Cars od wielu lat oferuje swoim klientom innowacyjne, rozbudowane narzędzie jakim jest Katalog Online. Czy warto więc mieć e-Catalog, skoro dotychczas używana aplikacja działa tak dobrze?

– Z pewnością tak! Dzięki mobilności e-Catalogu możemy mieć go zawsze pod ręką i w razie problemów wyszukać w nim potrzebne informacje – nawet stojąc przy samochodzie. Nie musimy specjalnie odrywać się od pracy i podchodzić do komputera, aby coś sprawdzić. To duża wygoda dla mechanika lub osoby prowadzącej warsztat. e-Catalog działa na każdym urządzeniu mobilnym, możemy więc mieć dostęp do pełnej bazy w każdym miejscu – mówi Bartosz Ostałowski, jedyny kierowca wyścigowy, który prowadzi samochód stopą, a jednocześnie właściciel warsztatu, w którym dokonuje ulepszeń swojego auta.

W biurze czy w warsztacie?

e-Catalog to nie tylko spis produktowy, który wykorzystujesz poszukując części do naprawianego auta. To multiplatforma oferująca porównywarkę, możliwość tworzenia ofert, kosztorysów, zbiór kart produktowych, instrukcji i wielu innych funkcji, które przydadzą Ci się nie tylko w biurze, ale właśnie wtedy, gdy stoisz w warsztacie bezpośrednio przy samochodzie. Jest mądre powiedzenie zapracowanych: co masz zrobić jutro, zrób od razu. Bez e-Catalogu nie byłoby to możliwe, dziś wszystkie czynności związane z naprawą pojazdu możesz wykonać nie oddalając się nawet od niego.

Film o funkcjach e-Catalogu

Nawet, jeśli do tej pory nie szukałeś innego narzędzia katalogowego, zobacz krótki film, który przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie i sprawdź czy funkcje e-Catalogu nie przydałyby Ci się w codziennej pracy w warsztacie.

jak skorzystać z funkcji e-Catalogu?

Krok 1: Skontaktuj się ze swoim Przedstawicielem Handlowym i poinformuj go, że chciałbyś korzystać z aplikacji e-Catalogu.

Krok 2: Ściągnij aplikację na swój telefon.

Możesz pobrać ją w wybranym sklepie internetowym

Na stronie HELP zebraliśmy najczęściej zadawane pytania dotyczące e-Catalogu. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytanie lub jeśli chciałbyś otrzymać dostęp do mobilnej wersji katalogu Inter Cars, skontaktuj się ze swoim Przedstawicielem Handlowym.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Zadowolony, 18 kwietnia 2021, 9:12 0 -1

I teraz widać kto wymiata na rynku. Brawo IC świetne narzędzie.

Odpowiedz

Anonim, 18 kwietnia 2021, 13:38 3 -1

Najlepiej ten kosmiczny wynalazek sprawdza się w kanale jak się ma ręce w smarze polecam.

Odpowiedz