Nowy termin Poznań Motor Show i targów TTM w 2021 roku

, 27 stycznia 2021, 9:29

Grupa MTP, odpowiedzialna za organizację targów motoryzacyjnych w Poznaniu, poinformowała o nowych terminach m.in. Poznań Motor Show i Targów Techniki Motoryzacyjnej w 2021 roku.

Tegoroczna edycja Poznań Motor Show odbędzie się w dniach od 18 do 20 czerwca 2021. Zarząd Grupy wybrał ten termin z uwagi na bardzo dobre przyjęcie Poznań Moto Fest w podobnym terminie w latach ubiegłych. Przesunięcie Poznań Motor Show oznacza nowe daty również dla wydarzeń towarzyszących targom.

Targi Techniki Motoryzacyjnej odbędą się w tym roku, jednak w nieco okrojonej formie. Ekspozycja poświęcona technologii będzie obecna na Poznań Motor Show 2021, gdzie w dedykowanej strefie firmy z tego sektora będą mogły zaprezentować tegoroczne nowości produktowe. Całość wzbogaci konferencja branżowa poświęcona tej tematyce. TTM powrócą w pełnym wymiarze w 2022 roku, w dniach od 7 do 10 kwietnia.

Kongres MOVE – International Mobility Congress odbędzie się w pierwszy dzień targów, czyli 18 czerwca 2021.

– W grudniu 2019 roku ogłosiliśmy nowe hasło Poznań Motor Show, które brzmi „Droga do Elektromobilności”. Z perspektywy czasu okazało się, że ten kierunek był słuszny. Rok 2020 był rekordowy pod względem sprzedaży aut elektrycznych, a producenci coraz chętniej stawiają na pojazdy z alternatywnym napędem ­– podkreśla Łukasz Wołonkiewicz dyrektor targów Poznań Motor Show.

– Elektromobilność będzie bardzo ważnym tematem podczas tegorocznej edycji targów. Postaramy się przybliżyć to zagadnienie oraz odpowiedzieć na pytanie, w jakim kierunku zmierza przemysł motoryzacyjny – dodaje.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!