Kalendarz Einparts Automotive na rok 2021

, 16 grudnia 2020, 11:10

Marka Einparts Automotive po raz kolejny, podobnie jak i w poprzednich latach, przygotowała kalendarz na nadchodzący Nowy Rok – 2021.

Tym razem w roli modelek wystąpiły podopieczne fundacji „CHCE SIĘ ŻYĆ”.
6 wspaniałych kobiet, które wygrały lub toczą obecnie walkę z rakiem. Wyjątkowe modelki zaprezentowały się w towarzystwie kultowych okazów motoryzacji – zarówno pełnych polskiego ducha jak „maluchy”, jak i klasycznych jak Ford Consul.

– Jesteśmy firmą świadomą odpowiedzialności jaka spoczywa na nas, zarówno wobec klientów jak i pracowników. Dlatego też postanowiliśmy w tym roku wesprzeć ideę badań onkologicznych. Jeśli ktokolwiek, dzięki temu kalendarzowi postanowi się przebadać lub nakłoni do tego bliską osobę, to nasz cel zostanie osiągnięty. – czytamy w komunikacie Einparts.

Marka Einparts Automotive jest polską marką z branży motoryzacyjnej, skoncentrowaną na akcesoriach i oświetleniu, działającą w ponad 20 krajach Europy. Kalendarz trafi zarówno do Polski, jak i Niemiec, Hiszpanii, Grecji, krajów skandynawskich i innych, w których dostępne są produkty marki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Wojtek, 17 grudnia 2020, 16:10 1 0

wow, niezły pomysł :)

Odpowiedz

Warsztatowiec, 18 grudnia 2020, 8:26 1 0

Inter Cars i itd. - chyba sezon na kalendarze trwa.

Odpowiedz

look, 21 grudnia 2020, 10:07 0 0

Kto by się tego spodziewał w grudniu...

Odpowiedz