Michał Tochowicz w radzie nadzorczej TEMOT International

, 15 grudnia 2020, 10:25

Wiceprezes zarządu Moto-Profil, Michał Tochowicz, dołączył do rady nadzorczej TEMOT International, jednego z największych światowych stowarzyszeń zrzeszających dystrybutorów części zamiennych.

Rada nadzorcza TEMOT International to organ inicjujący nowe projekty w ramach stowarzyszenia oraz wspierający jego członków. Jako jej członek, Michał Tochowicz będzie działał m.in. na rzecz rozwoju standardów branżowych.

– Cele, jakie założyłem sobie na tę kadencję, to przede wszystkim dążenie do ustanowienia globalnego standardu obsługi samochodów z rynku wtórnego. Będę też koncentrował się na zwiększaniu rozpoznawalności marki TEMOT International i maksymalnym wykorzystywaniu jej potencjału. Zamierzam także efektywnie wspierać współpracę z dostawcami – wyjaśnia Michał Tochowicz.

Stowarzyszenie TEMOT International zrzesza dystrybutorów części zamiennych z całego świata. To jedna z największych niezależnych organizacji tego typu, pomagająca w kontaktach z producentami części, oprogramowania i wyposażenia warsztatowego.

Moto-Profil jest częścią stowarzyszenia od 2002 roku i kilkukrotnym laureatem nagród TEMOT International: Best International Cooperation, Best Growth Rate oraz Best Shareholder.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Sceptyk, 15 grudnia 2020, 23:33 36 -5

"dążenie do ustanowienia globalnego standardu obsługi samochodów z rynku wtórnego"
chętnie bym posłuchał/poczytał jak to ma, tak konkretnie, wyglądać.

Odpowiedz

Anonim, 16 grudnia 2020, 8:56 26 -6

tak jak wszystko w profilu. puste słowa i obietnice bez pokrycia. przypomina ci to coś?

Odpowiedz

Anonim, 16 grudnia 2020, 15:56 3 -5

Widać pan prezes się zna na robocie i wie co mówi.
Brawo

Odpowiedz

Anonim, 16 grudnia 2020, 15:56 17 -3

3 2 1 i wyłączamy komentarze hahaha

Odpowiedz

kuzma, 17 grudnia 2020, 11:20 0 0

))))))

Odpowiedz