Łukasz Kopiec dołącza do zarządu Moto-Profil

, 22 października 2020, 15:31

Łukasz Kopiec został powołany na członka zarządu Moto-Profil. Pozostaje on także dyrektorem marketingu Moto-Profil i będzie nadal koordynować pracę wszystkich czterech pionów marketingu w spółce.

– Dołączenie do zarządu Moto-Profil to dla mnie wyróżnienie i zobowiązanie. Bazując na swoim doświadczeniu w zakresie marketingu, jestem w pełni zmotywowany, aby w zarządzie dbać o jak najlepsze wyniki firmy i jej miejsce w branży. Będę chciał kontynuować strategię wzmacniania partnerów, przekładającą się na ich pozycje rynkowe. Mamy wspólną, aktualną wizję drogi, jaką podążamy. Powstała ona na bazie wieloletnich doświadczeń, jednocześnie uwzględnia bieżące oczekiwania rynku. Otoczenie biznesowe pokazuje nam regularnie, że to dobry kierunek – mówi Łukasz Kopiec.

Nowy członek zarządu Moto-Profil wciąż będzie odpowiedzialny także za marketing spółki, tj. za pracę działów marketingu operacyjnego, public relations, grafiki oraz projektów marketingowych.

Łukasz Kopiec pracuje w spółce od 15 lat. Pełnił do tej pory m.in. funkcję specjalisty ds. marketingu, kierownika działu marketingu oraz dyrektora marketingu Moto-Profil i ProfiAuto.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 22 października 2020, 15:40 10 -7

Bardzo ten Zarząd merytoryczny się zrobił. Dobrze dla nas

Odpowiedz

Mario, 22 października 2020, 18:21 12 -26

Łukasz ogarnięty gość, jak się umawia to tak jest. Przy tym wszystkim skromny,normalny człowiek . Gratulacje!!

Odpowiedz

Anonim, 23 października 2020, 9:59 10 -7

brawo Lukasz :)

Odpowiedz

Anonim, 23 października 2020, 11:23 44 -8

no za zasługi czy szczególne osiągnięcia tego miejsca nie dostał. Popatrz ilu tam ludzi którzy bardziej na to zasłużyli. A nie wróć ich już tam nie ma profil się ich pozbył hahaha

Odpowiedz

On z warsztatu, 23 października 2020, 22:42 4 -17

Skoro sie pozbyl to chyba nie zasluzyli . W naszym" żondzie"jest dużo zasłużonych ale mało kto sobie na to zapracował. Pozdro zazdrośniki

Odpowiedz

Obiektywny, 29 października 2020, 8:10 5 -10

Potwierdzam - skromny i normalny człowiek, jak coś ustalisz to jest, przyjemna współpraca, gratulacje

Odpowiedz