Targi ProfiAuto Show nie odbędą się w 2021 roku

, 5 października 2020, 8:09

Marka ProfiAuto, organizator targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show, zdecydowała o odwołaniu wydarzenia w 2021 roku. Podyktowane jest to zarówno sytuacją związaną z koronawirusem, jak i poczuciem odpowiedzialności za współpracę z wystawcami. – Obecnie nie widzimy możliwości odpowiedzialnego planowania imprezy o takiej skali – wyjaśniają organizatorzy.

W marcu, biorąc pod uwagę bieżącą sytuację, odwołane zostały targi ProfiAuto Show 2020. Teraz analogiczną decyzję podjęto odnośnie kolejnych targów, planowanych pierwotnie na 2021 rok.

– Na pracodawcach, przedstawicielach biznesu, organizatorach wydarzeń spoczywa teraz szczególna odpowiedzialność. Z naszej perspektywy najważniejsze jest podejmowanie świadomych decyzji, szczególnie w przypadku aktywności mających wpływ na bezpieczeństwo pracowników, współpracowników i partnerów biznesowych. – wyjaśnia Łukasz Kopiec, dyrektor marketingu ProfiAuto. –  Prace nad tak dużymi wydarzeniami rozpoczynają się wiele miesięcy wcześniej. Obecnie nie widzimy możliwości odpowiedzialnego planowania imprezy o takiej skali. Nie chcemy modyfikować jej rozmiaru, który był dla naszych wystawców i gości ogromnym atutem. Dlatego już teraz podjęliśmy decyzję o odwołaniu ProfiAuto Show 2021 – dodaje Łukasz Kopiec.

W zakresie działań marketingowych dla dostawców, marka zamierza skoncentrować się m.in. na nowych projektach i działaniach online. Przykładami są rozwinięte w ostatnich miesiącach przedsięwzięcia, takie jak m.in. aplikacja ProfiAuto (umożliwiająca zdalną wizytę w warsztacie samochodowym) i wirtualny warsztat (mający za zadanie podnoszenie kompetencji mechaników przez Internet).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Przemysław, 5 października 2020, 9:06 1 0

Zostało jeszcze 8 miesięcy...

Odpowiedz

Piotras, 5 października 2020, 9:20 2 -2

To dobra decyzja

Odpowiedz

Arek, 6 października 2020, 15:58 2 -1

Dostawcy nie dadzą sianka i po targach....

Odpowiedz

żal ze hoho, 8 października 2020, 16:16 0 -1

Nie za szybko ??

Odpowiedz