Skraplacze EasyFit w ofercie HC-CARGO

, 5 czerwca 2020, 14:33

Firma HC-CARGO dodała do swojej oferty skraplacze EasyFit. Każdy z nich zawiera nawet do 5 oryginalnych o-ringów, co zwalnia mechanika z konieczności dobierania ich na własną rękę.

Skraplacze HC-CARGO są wypełniane helem, najlżejszym niepalnym gazem i większość jest malowana proszkowo specjalistyczną farbą antykorozyjną. W jednym skraplaczu EasyFit można znaleźć aż do 5 różnych o-ringów.

Do stworzenia zestawów wykorzystano 30 rodzajów o-ringów. Dzięki temu powstało 46 różnych kombinacji o-ringów zawartych w pełnym asortymencie skraplaczy EasyFit.

To kolejny krok w kierunku ułatwienia montażu klimatyzacji. Wcześniej do oferty wprowadzono zestawy sprężarek EasyFit czyli produkty wstępnie wypełnione  olejem PAG, niektóre z załączonymi odpowiednimi o-ringami.

Produkty można znaleźć na stronie www.hc-cargo.pl, są oznaczone logo EasyFit.

Obecnie w dziale KLIMATYZACJA firmy HC-CARGO znajduje się: 545 skraplaczy, 572 sprężarki i ponad 1000 pozostałych produktów z działu A/C. Klimatyzacja to jeden z filarów działalności HC-CARGO obok rozrusznika, alternatora, sterowania silnikiem, wycieraczki czy oświetlenia.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!