Targi Poznań Motor Show i TTM przeniesione z powodu koronawirusa!

, 3 marca 2020, 22:03

Organizatorzy Poznań Motor Show w oficjalnym komunikacie przekazali informację o zmianie daty terminu bloku motoryzacyjnego. Targi zostały przeniesione z terminu marcowego na czerwcowy. Całość zawiadomienia prezentujemy poniżej.

Z uwagi na sytuację biznesową w branży motoryzacyjnej na świecie wywołaną zachorowaniami spowodowanymi przez koronawirusa, zarząd Grupy MTP po konsultacjach z wystawcami i partnerami targów podjął decyzję o przesunięciu terminu bloku targów motoryzacyjnych: Poznań Motor Show, Kongres Move – International E-Mobility Congress, Targów Techniki Motoryzacyjnej z terminu od 26 do 29 marca 2020 na termin od 18 do 21 czerwca 2020 roku.

Z najwyższą uwagą śledzimy również komunikaty udostępniane przez Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) oraz instytucje rządowe. Monitorujemy także sytuację na rynku spotkań na świecie. Po analizie przykładu największych targów motoryzacyjnych w Genewie, troską zarządu Grupy MTP było to, aby  takiej decyzji nie podejmować w ostatniej chwili, z uwagi na dobro klientów. Biorąc pod uwagę duże ryzyko konieczności odwołania wydarzenia, z szacunku dla zwiedzających i wystawców podjęliśmy tę decyzję z wyprzedzeniem.

Włożyliśmy bardzo dużo pracy i energii w organizację wydarzenia na najwyższym poziomie i zrobimy wszystko, aby targi w terminie czerwcowym spełniły oczekiwania przedstawicieli branży oraz fanów motoryzacji. Mamy nadzieję, że decyzja ta spotka się z Państwa zrozumieniem i akceptacją.

Targi Poznań Motor Show zostały przeniesione na termin 18-21 czerwca.

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu poinformowano o odwołaniu targów Geneva International Motor Show, które miały odbyć się w dniach 5-15 marca 2020 r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 12 marca 2020, 15:09 0 0

Czerwiec to zdecydowanie lepsza data i termin, ciepło i z przyjemnością człowiek będzie zwiedzał a pewnie i prowadził negocjacje z wystawcami. Oby ten termin pozostał już na przyszłość.

Odpowiedz