AS-PL otworzył oddział we Włoszech

, 7 listopada 2019, 13:42

5 listopada br. został otwarty nowy oddział AS-PL w miejscowości Moncalieri koło Turynu w północnych Włoszech.

Nowy oddział firmy będzie oferował swoim klientom pełną gamę produktów i pokaźny wybór komponentów do alternatorów i rozruszników. Dostawa towarów na terenie Włoch odbywać się będzie w następny dzień roboczy.

– Z niecierpliwością czekaliśmy na moment inauguracji oddziału we Włoszech. Jest to dla nas bardzo ważny krok, który mamy nadzieję wzmocni pozycję naszej firmy w tym rejonie Europy – informuje Maria Kotala-Thrun, Regionalny Dyrektor Handlowy na region Europy Południowej i Afryki w AS-PL Sp. z o.o. – Od teraz dostępność produktów marki AS we Włoszech zdecydowanie się zwiększy, a klienci będą mieli stały dostęp do alternatorów, rozruszników i części. Codziennie staramy się zwiększać rozpoznawalność i budować zaufanie do naszej marki. Od teraz będziemy w stanie jeszcze mocniej zaistnieć na włoskim rynku, a wszystko to dzięki naszemu zaangażowaniu i obszernej ofercie produktowej AS-PL – wyjaśnia Maria Kotala-Thrun.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Arek, 12 listopada 2019, 21:44 0 0

Mimo, że na zdjęciu więcej palet niż towaru to życzę powodzenia :-)

Odpowiedz

Klient od bardzo dawna, 14 listopada 2019, 8:27 1 0

Gratulacje Panom Kaszubowskim.

Odpowiedz