Nowy w pełni cyfrowy program lojalnościowy Valeo

, 2 października 2019, 9:48

Specialist Club to nowy, dostępny na polskim rynku program lojalnościowy Valeo. Aby zbierać punkty i zdobywać nagrody wystarczy ściągnąć aplikację i rejestrować zakupione produkty skanując je za pomocą smartfona.

Od teraz mechanicy, którzy kupują i montują części Valeo mogą otrzymać nagrody w nowym programie lojalnościowym Valeo Specialist Club. Jest to w 100% cyfrowy program, który nie wymaga czasochłonnych i problematycznych czynności takich jak kolekcjonowanie faktur czy wycinanie i wysyłanie kodów kreskowych z opakowań.

Aby zdobywać nagrody wystarczy wykonać trzy proste kroki:

  • 1 krok: kod produktu zeskanować smartfonem lub wprowadzić online ręcznie (punkty natychmiast zostaną dodane do konta)
  • 2 krok: na bieżąco sprawdzać liczbę punktów
  • 3 krok: wykorzystać zgromadzone punkty do zamówienia nagród w sklepie, które zostaną wysłane bezpośrednio do warsztatu.

Nagradzane są zarówno zakupy części z sektora pojazdów osobowych jak i ciężarowych.

Ponadto dla użytkowników aplikacji Specialist Club przygotowywane są dedykowane promocje, które pozwolą na efektywniejsze zdobywanie punktów i co za tym idzie, szybsze odbieranie nagród.

Gdzie szukać aplikacji Specialist Club?

Jest ona dostępna w sklepach App Store® i Google Play™. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło “Specialist Club”. Aplikację można znaleźć także na stronie internetowej valeoservice.pl/specialistclub – jej pobranie jest bezpłatne.
Aby pobrać aplikację teraz, bezpośrednio z poziomu Twojego smartfona, zeskanuj jeden z poniższych kodów:

Wejdź na www.valeoservice.pl/pl/specialistclub po więcej informacji i zobacz nagrody, które można zdobyć dzięki programowi.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Krzysztof ze Skawiny, 2 października 2019, 12:30 2 -1

A punkty za każdy dzień przeżyty w waszym smrodzie, w Skawinie, też będą?

Odpowiedz

Valuś, 2 października 2019, 13:14 0 0

Oczywiście. Można wymienić na maski.

Odpowiedz