Total Polska zacieśnia współpracę z Auto Partner SA

, 30 lipca 2019, 15:27

Total Polska oraz Auto Partner SA nawiązali bezpośrednią współpracę handlową.
Pozwoli ona spółce Total Polska na lokalną dystrybucję całej gamy produktów w sieci sprzedaży Grupy Auto Partner.

Sieć sprzedaży i zorganizowana logistyka Grupy AP umożliwią jeszcze sprawniejszą dostawę produktów marki TOTAL do klientów w całym kraju. Produkty TOTAL dostępne są w sieci sprzedaży Auto Partner od lat. Na mocy podpisanej umowy o bezpośredniej dystrybucji zwiększy się jednak znaczenie produktów francuskiego producenta, w tym olejów silnikowych TOTAL QUARTZ i ELF.

Dystrybutor oraz jego klienci zostaną również objęci programem wsparcia, który obejmie m.in. szkolenia techniczne oraz szeroko pojęte działania marketingowe.

– Cieszymy się z możliwości lokalnej współpracy z Grupą Auto Partner. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej umowie produkty TOTAL i ELF będą oferowane w jeszcze większej liczbie warsztatów samochodowych i sklepów motoryzacyjnych w Polsce. Kompleksową ofertę i dostępność naszych produktów w Grupie Auto Partner bez wątpienia docenią również kierowcy. Zrobimy wszystko, aby spełnić ich oczekiwania i zawsze dostarczać produkty najwyższej jakości. – mówi Benoît Pimont, dyrektor generalny Total Poland.

– Nawiązanie bezpośredniej współpracy Total oraz Auto Partner SA jest kolejnym ukłonem w stronę naszych klientów. Dzięki bezpośredniej współpracy będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszą dostępność doskonałej jakości produktów firmy Total. Cieszymy się z zacieśnienia naszej współpracy, która świadczy o wzajemnym zaufaniu obu firm oraz docenieniu potencjału zarówno produktu, jak i silnej pozycji marki Auto Partner i jakości świadczonych przez nas usług – mówi Piotr Janta, Dyrektor Sprzedaży Auto Partner SA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Przewoźnik AP, 31 lipca 2019, 19:49 5 -3

Już widzę nękanie przewoźników , że za małe auta mamy i kary będą albo żądania większych ,żeby raz na pól roku beczkę zawieźć do klienta. ( mam na myśli beczki o pojemności 208 L chociaż z 30 L też będą się czepiać bo na większości oddziałach jeżdżą stare seicenta , taki młody i nowy tabor O ).

Odpowiedz

Klient, 1 sierpnia 2019, 21:58 3 -3

Chyba Ty masz sc, powinni Cie dawno zmienić. Do mnie ap dojeżdża min nowe fiorino , docer

Odpowiedz

Przewoźnik AP, 2 sierpnia 2019, 8:56 4 -2

Do Klient : Widzisz tylko jedno auto . Nie widzisz pozostałych oddziałów i aut jeżdżących tam, może i masz szczęście :) I niestety AP aut nie zmienia tylko żąda wykonywanie usługi jak na najniższej stawce , przez co nie stać innych na porządniejsze auta w szczególności gdy właściciel firmy przewozowej nie jeździ sam tylko zatrudnia pracownika. A jazda po mieście to nie stawka za km tylko stawka ryczałtowa.

Odpowiedz