Wypełnij warsztatową ankietę i odbierz podsumowanie za darmo

, 12 lutego 2019, 8:44

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących podsumowania minionego roku, ogrzewania i gospodarowania odpadami w Twoim warsztacie. Wyniki badania otrzymasz bezpłatnie drogą mailową.

Czy Twój warsztat rozwija się równie szybko jak inne? Czy jesteś gotowy na zmiany, które czekają rynek w 2019 roku? Sprawdź to, biorąc udział w naszej ankiecie.

Odpowiedzi pomogą w opracowaniu Barometru Branży Części Motoryzacyjnych – projektu realizowanego przez SDCM i międzynarodową firmę badawczą Frost&Sullivan. W zamian za wzięcie udziału, po zakończeniu ankiety otrzymasz jej wyniki, dzięki czemu będziesz mógł porównać swoje odpowiedzi z odpowiedziami innych warsztatów.

Nie zwlekaj i weź udział już dziś:

Ankieta dla warsztatów samochodowych

Ankieta została zakończona!

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Bodzio, 6 lutego 2019, 14:28 4 0

Dużo pytań o składowanie odpadów. Też mi się wydaje, że ten rok będzie czasem mocnego ciśnienia na segregację w warsztatach i kontroli.

Odpowiedz

Jacek, 7 lutego 2019, 13:40 1 0

Płoną wysypiska, to PIS stara się zmienić przepisy i tym samym w warsztaty też uderzy.

Odpowiedz

Piotr, 8 lutego 2019, 10:57 4 0

Mam doświadczenie z Wrocławia, ale ciekaw jestem jakie będą wyniki tej ankiety w małych miejscowościach.
Temat bardzo ważny tym bardziej, że szykują się zmiany w ustawie o odpadach i rozporządzeniach wykonawczych. Z jednej strony pewnie zmiany są konieczne choć mamy olbrzymią nadregulacje, ale też mogą one uderzyć w firmy odbierające odpady z warsztatów i pośrednio w nas (warsztaty). Znowu będzie wiecej kosztów i wymagań , a dla klienta coraz droższe naprawy samochodów.

Odpowiedz

REXI, 14 lutego 2019, 13:18 3 0

Temat jest jak najbardziej ważny, palą się składowiska śmieci, opon, a państwo jest bezradne, jak ktoś spali na ogrodzie liście to "państwo" reaguje natychmiast, natomiast w tych przypadkach jest bezradne, pytam dlaczego nie można ustalić winnych?.
Jednak jak to w Polsce jak się za coś wezmą nie mający o niczym zielonego pojęcia urzędasy, to aż strach się bać. Durnych przepisów i rozbudowanej biurokracji mamy aż nadto, jeżeli jeszcze rozbudujemy biurokrację to nie będzie lepiej, na pewno jeżeli będziemy musieli marnować czas na niepotrzebną biurokrację, nie będziemy mieli czasu na robotę, czy o to chodzi "naszemu rządowi"?Jak nie wiadomo o co chodzi to na pewno chodzi o pieniądze potrzebne na rozdawnictwo, chodzi o to żeby można było w nieskończoność podnosić haracze, obciążenia, nadzory i dozory, natomiast na pewno będzie bardzo dużo nieszczęść, będą kontrole nawiedzonych urzędasów, będą ogromne kary, kogoś przecież trzeba zgnoić.
Natomiast wszystkich kosztów nie przerzucimy na klienta, tego co się teraz dzieje, a co jeszcze ma być nie wytrzymamy, ani my, ani klient, ani społeczeństwo, jedno jest pewne biurokracja załatwi nas na pewno.

Odpowiedz