WRC z nowym asortymentem

, 9 stycznia 2019, 15:14

Importer marki WRC poszerza swoją ofertę. Tym razem asortyment został wzbogacony o mechanizmy wycieraczek oraz zaciski hamulcowe.

Przedstawione mechanizmy wycieraczek pasują do następujących modeli pojazdów: Renault Master II, Opel Movano, Nissan Interstar, Iveco Daily III, Iveco Daily IV i inne. Natomiast zaciski hamulcowe zostały stworzone z przeznaczeniem dla: Ford Focus C-Max, Mazda 3, Mazda 5, Volvo C70 II, Volvo V50, Volvo S40 II i inne.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

dociekliwy, 11 stycznia 2019, 10:16 5 0

a dlaczego WRC nadaje numery innych dostawcow czesci i np. dla zaciskow posluguje sie numerami TRW na swoje chinskie produkty?

Odpowiedz

dostawca danych, 21 stycznia 2019, 19:32 3 0

bo sa za ciency na tecdoca a chca by ich ludzie tam znalezli. Nie kazdego stac by wylozyc ponad 100 000 euro rocznie na TecAlliamce Data Service albo zatrudnci z 5-8 osob do przygotowywania danych. TecDoc nie jest dla malutkich firemek ze wzgledu na koszta dlatego oni tak chamsko sie podszywaja.

Odpowiedz