Nowe katalogi DENSO: wycieraczki i świece zapłonowe do motocykli

, 21 września 2018, 13:43

DENSO opublikowało zaktualizowane katalogi wycieraczek i świec zapłonowych do motocykli na lata 2018-2019. Nowe katalogi zawierają zaktualizowany przegląd oferty części dostępnych na rynku wtórnym. W katalogach znajdują się także przydatne diagramy opisujące sposób montażu oraz analiza usterek.

Wycieraczki

Od lutego 2018 r. – kiedy rozszerzono ofertę o 26 nowych numerów katalogowych – program wycieraczek DENSO składa się z 232 numerów części, które mają zastosowanie w 330 milionów pojazdów. Program wycieraczek DENSO obejmuje wycieraczki hybrydowe, płaskie, szkieletowe i tylne, które charakteryzują się najwyższą jakością.

 

– Wszystkie wycieraczki DENSO są produkowane zgodnie ze standardami jakości OE i zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo i wydajność w wycieraniu szyby. Trwałe materiały, z których powstają pióra wycieraczek DENSO zapewniają ich dłuższą żywotność – powiedział Ruslan Leontiev, product leader odpowiedzialny za wycieraczki w DENSO Europe Aftermarket.

Nowy katalog wycieraczek DENSO ma numer DEWB-180001.

Świece zapłonowe do motocykli

Program świec zapłonowych DENSO obejmuje świece TT (niklowe TT oraz irydowe TT), niklowe, platynowe, irydowe i Super Ignition. Świece zapłonowe DENSO zapewniają wysokie osiągi silnika dla każdego samochodu i motocykla, jak również dla łodzi i innych urządzeń z małymi silnikami. Po aktualizacji programu, katalog motocyklowych świec zapłonowych zawiera ponad 350 numerów części, które znajdują zastosowanie w 5500 modelach motocykli.

Nowy katalog świec zapłonowych do motocykli DENSO ma numer DEMC180001MM.

Nowe katalogi są dostępne bezpłatnie na stronie www.denso-am.pl. Więcej informacji o wycieraczkach i świecach zapłonowych DENSO można znaleźć na stronie www DENSO, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela DENSO.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!