Alfred Franke członkiem Zarządu CLEPA

, 27 czerwca 2018, 13:07

Alfred Franke, prezes polskiego Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych, podczas ostatniego Walnego Zebrania CLEPA, został wybrany jednogłośnie na Członka Zarządu tej organizacji.

Alfred Franke, prezes SDCM

– Wybór na stanowisko Członka Zarządu CLEPA to z jednej strony uznanie, ale z drugiej wielki obowiązek i odpowiedzialność, gdyż CLEPA na poziomie europejskim zabiega o interesy 3000 producentów części motoryzacyjnych, tworzących blisko 5 milionów miejsc pracy. Funkcja ta z pewnością ułatwi i zwiększy skuteczność działań na rzecz producentów części motoryzacyjnych inwestujących w Polsce w tym tych z korzeniami polskimi – mówi Alfred Franke, Prezes SDCM.

CLEPA to Europejskie Stowarzyszenie Producentów Części Motoryzacyjnych – zrzesza ponad 120 najbardziej znanych producentów części motoryzacyjnych na świecie, 23 stowarzyszenia krajowe i europejskie stowarzyszenia branżowe. Reprezentuje interesy ponad 3 tysięcy firm dostarczających wszystkie produkty i usługi w ramach łańcucha dostaw w branży motoryzacyjnej. Z siedzibą w Brukseli w Belgii CLEPA jest uznawana przez instytucje europejskie za naturalnego partnera w dyskusji dotyczącej przemysłu motoryzacyjnego.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Głos branży, 27 czerwca 2018, 16:23 7 -2

Bardzo dobra informacja z punktu widzenia polskich producentów części. Wiekszość prawa powstaje teraz na poziomie europejskim więc ważne jest żeby ktoś nas reprezentował. Alfred trzymam kciuki za działania w ramach SDCM i teraz CLEPA

Odpowiedz

Wojtek, 27 czerwca 2018, 19:15 7 -1

Alfredzie, gratulacje i podziękowania za to co robisz dla branży.

Odpowiedz

Jarząbek, 27 czerwca 2018, 16:25 6 -1

Łubudubu łubudubu... ;)
A tak serio to gratuluje.
Trudna robota którą nieliczni doceniają bo nie widać tego na pierwszy rzut oka.

Odpowiedz

Anonim, 28 czerwca 2018, 9:14 5 -1

Gratulacje Alfred!

Odpowiedz

Andrzej, 1 lipca 2018, 11:05 2 0

Super.

Odpowiedz