Targi ProfiAuto Show 2018 – fotorelacja

, 25 czerwca 2018, 11:11

15. jubileuszowe targi ProfiAuto Show odbyły się pod hasłem „Nowa Era Motoryzacji”. Celem imprezy była zatem nie tylko prezentacja aktualnej oferty producentów części i wyposażenia warsztatowego, ale także trendów, które w najbliższych latach mogą zmienić oblicze rynku motoryzacyjnego.

Targi odbyły się na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Klimatyzowana hala wydaje się idealnym miejscem na tego typu imprezę, choć organizatora ogranicza jej rozmiar. Ma to znaczenie, gdyż co roku coraz więcej firm zgłasza chęć posiadania swojego stoiska na targach. Organizatorzy zapewniają jednak, że bardziej niż na rozmiarze zależy im na jakości wystawy oraz wygodzie zwiedzających.

Swoje stoiska w części targowej (wewnątrz hali konferencyjnej oraz na placu Katowickiego Spodka) zaprezentowało 140 firm. Z roku na rok, poziom wystawy wzrasta. Każda firma zabiega o to, by przyciągnąć wzrok zwiedzających i zachęcić do wizyty na swoim stoisku. Panowała atmosfera motoryzacyjnego święta. Zachęcamy do obejrzenia naszych zdjęć.

Szczegółowe informacje na temat tego, co zaprezentowali wystawcy można znaleźć tutaj.

Na płycie Katowickiego Spodka zaprezentowano najnowsze modele pojazdów, w tym elektryczną Teslę X, która wpisywała się w tematykę imprezy („Nowa Era Motoryzacji”). Nie zabrakło także atrakcji na zewnątrz, czyli m.in. pokazów kaskaderskich.

W tzw. „miasteczku mechaników” przygotowano atrakcje dla warsztatowców, w tym możliwość przetestowania wyposażenia warsztatowego z oferty ProfiAuto. Tradycyjnie dużą popularnością cieszyły się szkolenia, zorganizowane przez wystawców – zarówno na stoiskach jak i w pomieszczeniach konferencyjnych.

Na 15. targach ProfiAuto świętowaliśmy także my – w tym roku nasz portal obchodzi swoje 15-lecie. Z tej okazji stworzyliśmy naszym Czytelnikom możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia na naszym stoisku. Foto-budka przypadła do gustu zwiedzającym.

Targi ProfiAuto Show odbyły się w dniach 23-24 czerwca 2018 r. w Katowicach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Aleksij, 25 czerwca 2018, 11:55 2 0

Wszystkiego najlepszego na 15 lat Motofocus!

Odpowiedz

Elon, 25 czerwca 2018, 11:59 1 -6

Też bardziej podobają mi się targi w MCK niż jak to dawniej było w Spodku. Wygodniej się tam poruszać i jest klima. Co do samej organizacji to nie wypowiadam się, bo ja na targi jadę porozmawiać na stoiskach z firmami, a nie na atrakcje.

Odpowiedz

klimowicz auto, 25 czerwca 2018, 12:51 20 -12

Wygląda na klapę jeśli w hasło nowa era motoryzacji wpisuje się tylko Tesla która jeździ od dawna po drogach. Czemu nie pokazujecie zdjęcia z "sex myjni" - czy dlatego ze byłoby to najlepszym podsumowaniem tych targów - żenada. Od paru lat ciągną mnie na te targi - w tym roku to samo co od 3-4 lat tylko samozachwyt na profiauto większy. naprawdę nie zobaczyłem tam nic nowego i nic ciekawego. Mało mechaników dużo przypadkowych ludzi organizacyjny bałagan. Dziękuję nie

Odpowiedz

Krzysztof, 28 czerwca 2018, 9:58 0 -2

I dalszego rozwoju

Odpowiedz

Anonim, 28 czerwca 2018, 14:26 0 -1

Wszystkiego najlepszego na 15 lecie, od całej załogi Fischer Automotive

Odpowiedz

antonio, 28 czerwca 2018, 15:42 6 0

słabo... naprawdę słabo

Odpowiedz

jacek biłaj, 28 czerwca 2018, 18:53 5 0

bardzo słabo. na zewnątrz pusto bo pogoda kiepska a w środku nie trzeba było się przeciskać. Na stoiskach tez raczej się nie przepracowywali

Odpowiedz

Nestor, 30 czerwca 2018, 23:43 4 0

Dostaje bilety to przychodze, ale z roku na rok coraz słabiej.
ktoś mi wyjaśni o co tak naprawdę chodzi ?
Hasło o nowej erze motoryzacji zostało wymyślone w oderwaniu od samej organizacji.
Ktoś to ogarnia? Napchamy wszystkiego, bez ładu i składu a i tak bedą tłumy.
Szkoda dawnych targów, kiedy nie było takiej presji na ilośc zwiedzającycch i myśl przewodnia była czytelniejsza

Odpowiedz