Już wkrótce ZF Aftermarket Tech Adventure 2018

, 20 kwietnia 2018, 10:13

Wiedza techniczna i praktyka warsztatowa, a na deser zmagania na torze wyścigowym oraz przygoda off-road – to wszystko czeka na uczestników wydarzenia ZF Aftermarket Tech Adventure 2018, które odbędzie się na terenie jednego z najnowocześniejszych ośrodków w Polsce, centralnie położonego Toru Warszawa Modlin. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Adam Małysz.  

 

Projekt jest nową odsłoną cyklu szkoleń SACHS Roadshow połączonych z elementami motorsportu, organizowanych przez przedstawicielstwo ZF Aftermarket w Polsce w latach poprzednich. Od 11 do 22 czerwca 2018 roku odbędzie się 9 dwudniowych sesji przeznaczonych dla przedstawicieli serwisów samochodowych korzystających z części i rozwiązań technicznych ZF Aftermarket.

Teoria i praktyka 

Na część warsztatową ZF Aftermarket Tech Adventure 2018 składają się szkolenia związane z zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi oferowanymi przez ZF Aftermarket. Szkolenia teoretyczne i praktyczne poświęcone układom zawieszenia, kierowniczym, hamulcowym, systemom bezpieczeństwa oraz układom przeniesienia napędu zamienią dobrych mechaników w ekspertów w swojej branży. Uczestnicy warsztatów poznają nie tylko bogatą ofertę ZF Aftermarket, lecz także zdobędą niezbędną wiedzę dotyczącą prawidłowej diagnostyki usterek oraz prawidłowego i bezpiecznego montażu części należących do tych układów. Każdy mechanik przekona się też, jak ważna jest jego praca: uczestnicy zyskają możliwość bezpośredniego porównania w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach, jak zachowują się samochody poprawnie serwisowane, a jak te, które na taki serwis nie mogą liczyć.

Nowością w tej części Europy będzie widowiskowa prezentacja technologii COTEC, w którą wyposażone są wszystkie klocki hamulcowe z oferty TRW.

Głównym punktem drugiego dnia każdego ze spotkań będzie udział w terenowej przygodzie oraz w pucharowej rozgrywce na wyścigowej części Toru Modlin – zasiadając za kierownicą blisko 300-konnego VW Scirocco w pełnej specyfikacji wyścigowej. Na uczestników Tech Adventure będzie czekać strefa innowacji, a także stanowisko ZF Motorsport i stanowisko konceptu warsztatowego ZF [pro]Tech.

Jak wziąć udział?

Tech Adventure skierowane jest do warsztatów pojazdów osobowych, które zaopatrują się w oryginalne części marek ZF: Lemförder, SACHS, TRW. By wziąć udział w wydarzeniu, trzeba przystąpić do promocji organizowanej przez autoryzowanych dystrybutorów biorących udział w akcji: Inter Cars, HM Gordon, Auto Partner, HART, Moto-Profil,
Inter Parts, Auto Land oraz Inter-Team.

Informacje o Tech Adventure są dostępne u wymienionych wyżej dystrybutorów oraz w warszawskim biurze ZF, a wkrótce również na stronie internetowej www.techadventure.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!