Nowości produktowe Kraft Automotive – podnośniki szyb samochodowych

, 16 kwietnia 2018, 12:27

Marka Kraft Automotive poszerza ofertę asortymentową o nową gamę produktów z grupy – elektryczne i manualne podnośniki szyb samochodowych.

Podnośniki szyb są nieodzownym elementem wyposażenia pojazdu. Ich prawidłowe działanie może początkowo wydawać się mało istotne, jednak nic bardziej mylnego. Wbrew pozorom to dość skomplikowany element wyposażenia pojazdu. Składają się z wielu elementów, które mogą ulec awarii. Uszkodzenia mogą dotyczyć linek, kostek prowadzących szybę, plastikowych elementów prowadzących linki, nawijaków, ślizgów, metalowych ramion lub przegubów podnośników nożycowych.

Najszybszym i najłatwiejszym sposobem naprawienia defektów jest wymiana kompletnego podnośnika. To zapewni nam bezproblemową eksploatacje podnośnika szyb przez kolejne lata.

Podnośniki KRAFT Automotive produkowane są w fabrykach, które spełniają wszystkie normy jakościowe. W ofercie znajdują się części do najpopularniejszych samochodów, jeżdżących po naszych drogach. Dostępne referencje mają takie same parametry, jak modele stosowane na pierwszy montaż. W ofercie dostępnych jest 85 referencji, liczba ta będzie sukcesywnie zwiększana. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej http://www.kraft-automotive.com/#produkty

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!