Już wkrótce XIV Konferencja „Stacje Kontroli Pojazdów – 2018”

, 9 marca 2018, 14:19

Konferencja  „Stacje Kontroli Pojazdów” tym razem odbędzie się w Ustce. To już czternasta edycja tego wydarzenia.

Konferencja odbędzie się w dniach 23-25 maja w hotelu Grand Lubicz w Ustce (ul. Wczasowa 4). W tym roku hasłem przewodnim konferencji jest „Bezpieczeństwo ruchu drogowego a SKP”. Celem konferencji jest przybliżenie uczestnikom problematyki funkcjonowania stacji kontroli pojazdów w Polsce w aspekcie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Program wydarzenia obejmuje referaty uznanych specjalistów dotyczące prawnych i technicznych zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w zakresie stacji kontroli pojazdów. W ramach konferencji przewidziano również dyskusje panelowe zaproszonych prelegentów z uczestnikami konferencji. Ponadto zorganizowane zostaną wystawy i punkty informacyjne dostawców wyposażenia stacji kontroli pojazdów, które pozwolą uczestnikom zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie badań technicznych i bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Hotel Grand Lubicz w Ustce jest największym i najlepiej wyposażonym kompleksem tego typu na Wybrzeżu, położonym na obszarze 2,5 ha w odległości 500 m od morza. Hotel oferuje komfortowe wyposażenie pokoi o 5-gwiazdkowym standardzie oraz wiele atrakcji, jak strefę Spa & Wellness, basen termalny z łaźnią, gabinety masażu lub aquapark.

Program oraz szczegóły dotyczące konferencji podamy już wkrótce. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej organizatora www.piskp.pl.

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Diagnosta, 16 marca 2018, 7:06 0 0

No to sobie pogadacie i dalej będzie jak jest - bicie piany, marnowanie czasu i pieniędzy.

Odpowiedz