Dziewięć nowych referencji V-Line firmy NGK

, 16 listopada 2017, 14:49

Firma NGK Spark Plug Europe poszerzyła swój  asortyment świec zapłonowych V-Line o 9 referencji. Nowo dodane świece, oznaczone krótkimi numerami od 46 do 54, pasują do modeli m.in. Citroëna, Toyoty, Nissana, Renault, Opla, Fiata, BMW oraz marek z Grupy Volkswagen.

Dzięki tym referencjom pokrycie rynku w Europie przez asortyment V-Line wzrosło o ok. 8%. Wszystkie nowe referencje pochodzą prosto z wyposażenia oryginalnego producentów
samochodów. Są to standardowe świece zapłonowe z niklową elektrodą środkową, jak również świece z metali szlachetnych z elektrodą środkową wzmocnioną platyną. Stanowią one zamiennik do ok. 16 mln samochodów w Europie.

– Asortyment V-Line to bestseller na europejskim ryku wtórnym – mówi David Loy, Dyrektor
Marketingu w NGK Spark Plug Europe

– Nawet po 16 latach od jego wprowadzenia nie stracił nic na swojej atrakcyjności. Dodając do niego nowe referencje jesteśmy pewni, że dystrybutorzy i warsztaty otrzymają możliwie najlepsze i szybko zbywalne świece w swojej kategorii. – dodaje.

Wszystkie 9 nowych referencji V-Line wraz ze szczegółowymi informacjami i listą zastosowań znajdują się w katalogu TecDoc oraz na najnowszej wersji TecDoc DVD.

Komentarze

Brak komentarzy!