Nexus zadebiutował na targach Equip Auto

, 27 października 2017, 15:05

Nexus Automotive International (N!) po raz pierwszy wziął udział w targach Equip Auto.

Stoisko Nexusa na targach Equip Auto w Paryżu (17-21 października br.) cieszyło się dużą popularnością wśród odwiedzających, którzy wykazali zainteresowanie społecznością i zaprezentowanymi koncepcjami.

Blisko 100 tys. specjalistów z branży motoryzacyjnej uczestniczyło w wystawie, która miała miejsce w dniach 17-21 października w Porte de Versailles, Paryż i gościła ponad 1200 wystawców.

– To było wszystko czego oczekiwaliśmy od naszego pierwszego uczestnictwa w targach, pięć intensywnych dni spotkań biznesowych, podczas których zaprezentowaliśmy korzyści i silne strony Społeczności N! na zmieniającym się rynku aftermarketowym. – powiedział Gael Escribe, Dyrektor Generalny Nexusa.

Na stoisku, wspólnie z Nexus wystawiały się firmy ID Rechange, Aniel oraz Apprau, czołowi francuscy dystrybutorzy, należący do Społeczności N!.

– To była prawdziwa przyjemność uczestniczyć w Equip Auto wspólnie z naszymi francuskimi partnerami, podkreśla to ścisłą relację, jaką mamy z naszymi członkami i oni z nami. Byliśmy równie zadowoleni z tak licznej międzynarodowej obecności członków N! z Europy i Afryki na naszym stoisku. Przyjęliśmy także z entuzjazmem wszystkie interakcje, jakie nawiązaliśmy z czołowymi dostawcami N! – dodał Gael Escribe.

Obecność Nexusa na wystawie zakończyła się w spektakularnym stylu. ID Rechange zaprezentował gościom przyciągający uwagę warsztat NEXUSAUTO, demonstrujący koncepcję, która została zastosowana w 80 warsztatach na terenie Francji.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!