II międzynarodowa konferencja stowarzyszenia FORS

, 4 września 2017, 15:03

Zbliża się druga edycja międzynarodowej konferencji organizowanej przez stowarzyszenie Forum Recyklingu Samochodów. Tegoroczna edycja widnieje pod nazwą „Recykling w kraju i na świecie”, natomiast tematem przewodnim konferencji będzie rynek części, który stanowi podstawę ekonomiczną prowadzących stacje demontażu.

Od prawie 20 lat Stowarzyszenie FORS podejmuje działania na rzecz rozwoju branży recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji, integracji środowiska recyklerów, a przede wszystkim edukacji i wzajemnej współpracy przedstawicieli tej branży. Czynny udział w Konferencji potwierdzili goście ze Stanów Zjednoczonych, Japonii, Wielkiej Brytanii, Holandii i Francji. Swój udział potwierdziła również Pani Artemis H. Hull z Komisji Europejskiej, która od lat odpowiedzialna jest za sprawy dotyczące recyklingu pojazdów. Tegoroczna Konferencja, podobnie jak ta, w roku ubiegłym, objęta została honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju.

Konferencja odbędzie się 26 września 2017 r. w Hotelu Novotel w Warszawie, natomiast wziąć udział mogą osoby uprzednio zarejestrowane. Formularz zgłoszeniowy jest do pobrania na stronie www.fors.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 września. Więcej informacji wraz z całym programem eventu.

 

 

 

 

Komentarze

Brak komentarzy