Nowa automatyczna myjnia od firmy SULTOF

7 listopada 2023, 10:20

Do oferty firmy SULTOF dołączył nowy model myjni automatycznej – ROBOT. Jest to myjnia bezdotykowa, co oznacza, że mycie odbywa się bez udziału szczotek, tylko przy wykorzystaniu środków chemicznych i wysokiego ciśnienia.

Nowa bezdotykowa myjnia automatyczna na rynku

Specjalnie dobrane dysze oraz programy mycia zapewniają wysoką jakość mycia. W szczególności, na rozwiązania te składają się następujące opcje:

  • wstępne mycie chemiczne – naniesienie specjalnego środka chemicznego zmiękczającego brud przed myciem zasadniczym
  • mycie ciśnieniowe kół i dolnych partii „DISCOVER”- unikalny system, który pozwala na dokładne umycie felg jedynie chemią oraz wysokim ciśnieniem
  • konturowe mycie ciśnieniowe “POWER HP” – zestaw rotujących dysz zamontowanych na wychylnej belce suszarki poziomej, śledzącej kontur mytego pojazdu
  • mycie ciśnieniowe boków – zestaw ruchomych i stacjonarnych dysz myjących boki pojazdu

SULTOF ROBOT to nie tylko najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne, ale także atrakcyjny, przyciągający wzrok design. Zastosowanie stali nierdzewnej do konstrukcji myjni czyni ją odporną na trudne warunki panujące w myjni i znacznie przedłuża jej żywotność.

Należy zaznaczyć, że jakość mycia w tego rodzaju myjni zależy od stopnia zabrudzenia i częstotliwości mycia. Do usunięcia silnych, utrwalonych zabrudzeń może być konieczne przeprowadzenie mycia wstępnego przez pracownika.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!