Konkurs AUTOFACHMAN dla nauczycieli – ostatni moment na zgłoszenie

18 października 2023, 10:52

AUTOFACHMAN to ogólnopolski konkurs propagujący zdobywanie wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej. W tym roku rusza również edycja dla Nauczycieli, organizatorzy czekają na zgłoszenia do 19 października 2023 r.

Konkurs ma za zadanie wspierać edukację techniczną w branży motoryzacyjnej.
Inicjatorami konkursu są oddolnie sami nauczyciele, co gwarantuje dbałość o charakter edukacyjny wydarzenia.

W najbliższych dniach odbędzie się ostatnia tegoroczna edycja –  skierowana do nauczycieli szkół branżowych i techników. Uczestnicy konkursu w dowolnie wybranym czasie zmierzą się z testami online na platformie internetowej Xpertis.cloud. Testy opierają się na Treningach Wiedzy, czyli specjalnie losowanych zestawach pytań z bazy ponad 3300, przygotowanych przez renomowanych producentów części motoryzacyjnych. Pytania dotyczą szeroko pojętej tematyki mechaniki pojazdowej, a po każdym pytaniu uczestnik otrzymuje informację o tym, która odpowiedź jest prawidłowa.

Laureatami konkursu zostanie dziesięciu nauczycieli, którzy uzyskają najlepsze wyniki, a także szkoły, które reprezentują. Zwycięzcy, oprócz nagród rzeczowych, otrzymają możliwość udziału w bardzo atrakcyjnym szkoleniu, przeprowadzonym przez renomowanego producenta części motoryzacyjnych. Nagrodą dla szkół, których nauczyciele znajdą się w „10” zwycięzców, będzie możliwość bezpłatnego udziału Dyrektora lub jego delegata w eksperckiej sesji warsztatowej, która odbędzie się podczas XVIII Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego, organizowanego przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych. Tegoroczny Kongres, najważniejsze wydarzenie branży motoryzacyjnej w Polsce, odbędzie się 23 listopada w hotelu Sound Garden w Warszawie.

Warunkiem udziału w konkursie jest wysłanie zgłoszenia na adres mailowy biuro@motofocus.pl do 19 października 2023 r. Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko i adres mailowy nauczyciela oraz nazwę szkoły, z którą jest związany.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anymous, 18 października 2023, 12:45 7 0

Super! Wspaniała inicjatywa!

Odpowiedz

LEXMAN, 31 października 2023, 13:54 2 0

Super)))))))))

Odpowiedz