Znany dostawca części finalizuje przejęcie. Nowa nazwa na rynku.

25 czerwca 2024, 14:26

SBS Automotive będzie działać pod nową nazwą. Ma to związek z niedawnym przejęciem spółki przez innego dostawcę części, a mianowicie BORG Automotive Group. Nowa nazwa SBS to BORG Automotive Newman.

Po zmianie nazwy, SBS Automotive będzie teraz bardziej rozpoznawany jako spółka zależna Grupy. Ponadto obie firmy, które są strategicznymi filarami działalności BORG Automotive i się uzupełniają, będą miały teraz jednolitą nazwę.

BORG Automotive Reman, największy niezależny producent samochodowych części zamiennych w Europie, reprezentuje tradycyjną podstawową działalność BORG Automotive. Pod markami Elstock, DRI i TMI oraz marką licencyjną Lucas, firma dostarcza klientom w całej Europie regenerowane sprężarki klimatyzacji, alternatory, zawory EGR, turbosprężarki, rozruszniki, zaciski hamulcowe, drążki kierownicze i pompy układu kierowniczego.

BORG Automotive Newman, zaopatruje rynek części zamiennych pod markami NK i Eurobrake, które koncentrują się głównie na nowych częściach, zwłaszcza w zakresie hamulców i podwozi, a tym samym stanowią dodatek do portfolio.

Kasper Thomsen, CCO BORG Automotive:

– W ciągu ostatnich kilku lat SBS Automotive stał się integralną częścią rodziny BORG Automotive. Cieszymy się, że mamy tych kolegów w naszym zespole oraz, że ta przynależność znajduje teraz odzwierciedlenie również w nazwie firmy. Staliśmy się jeszcze bardziej atrakcyjnym partnerem dla naszych klientów z rynku wtórnego. Dealerzy i warsztaty mogą polegać na szerokiej gamie regenerowanych produktów najwyższej jakości, z dużym zasięgiem rynkowym, obsługą zorientowaną na klienta i szybką, niezawodną dostawą. Teraz mogą również uzyskać dodatkowe części zamienne Newman. To wzmacnia naszą Grupę jako całość.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!