HUTCHINSON: części antywibracyjne i przeniesienia napędu w jakości OE dostępne na rynku części zamiennych

12 czerwca 2024, 23:59

Firma Hutchinson to jeden z wiodących liderów techniki przenoszenia napędu, nowoczesnych systemów pasowych oraz producentów części antywibracyjnych na rynek OE (pierwszy montaż) oraz na niezależny rynek części zamiennych. Historię rozpoczął Hiram Hutchinson otwierając w 1853 roku pierwszą fabrykę produktów gumowych w Montargis we Francji. Mając ponad 170-letnie doświadczenie, Hutchinson jest uznawany za eksperta jakości i innowacyjności w przemyśle motoryzacyjnym.

Jako lider w zakresie produkcji elementów gumowych, gumowo-metalowych, nowoczesnych systemów pasowych, firma Hutchinson ma ugruntowaną pozycję na rynku OE. Swoją reputację zbudowała na ponad stuletnim doświadczeniu w dostarczaniu najwyższej jakości części samochodowych do największych marek w branży, w tym Renault, Citroën, Stellantis, Opel, General Motors, Ford, Volkswagen, BMW, Mercedes, Toyota, Hyundai , Nissan, Honda i Daimler, żeby wymienić tylko nielicznych.

W poniższym krótkim filmie video zaprezentowano przekrój części produkowanych przez Hutchinson na rynek OE:

Podczas całego procesu produkcji, także na rynek części zamiennych, ściśle przestrzegane są normy stosowane przy produkcji części na pierwszy montaż. Fabryki Hutchinson wykorzystują te same stanowiska pomiarowe i narzędzia niezależnie czy dana część trafi na pierwszy montaż czy też na rynek aftermarket. Po zakończeniu produkcji, wszystkie części poddawane są testom, a produkt który przejdzie pozytywnie wszystkie testy trafia do opakowania z czerwonym logo Hutchinson i jest gotowy do sprzedaży.

W odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku części zamiennych, Hutchinson rozszerza swoją ofertę na rynek aftermarket o kolejne numery części w poszczególnych grupach produktowych.

Aktualnie asortyment na rynek części zamiennych obejmuje szeroką gamę (około 8000 referencji) wysokiej jakości części dla samochodów ciężarowych jak i osobowych:

  • pasy klinowe Poly V i synchroniczne (zębate)
  • pasy Hybroad® (do samochodów hybrydowych)
  • koła pasowe
  • napinacze
  • poduszki silnika
  • poduszki skrzyni biegów
  • silentblocki zawieszenia
  • tuleje wahacza
  • gumowo-metalowe elementy zawieszenia
  • przewody

Hutchinson to jakość OE dostępna na rynku części zamiennych

Obecnie, u progu elektryfikacji w motoryzacji, Hutchinson nie zwalnia tempa dostarczając części do samochodów elektrycznych dla największych marek motoryzacji. Ten rozdział historii ilustruje niezachwiane zaangażowanie Hutchinson w najnowocześniejsze technologie, jednocześnie podkreślając produkcję „Made in Europe” poprzez główne fabryki we Francji oraz w Polsce. W Polsce Hutchinson posiada kilka fabryk, w tym dwie w Łodzi, trzy w Żywcu, jedną w Bielsku Białej oraz w Dębicy.

O zaufaniu klientów do marki Hutchinson świadczy fakt, że części z logo Hutchinson znajdziemy na półkach dystrybutorów nie tylko w Europie, ale również w Afryce, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji.

Hasło przewodnie firmy „We make it possible”, gwarantuje niezawodność części spełniających najwyższe standardy, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Zapytaj o części Hutchinson w swojej hurtowni i przekonaj się sam o jakości, jaką może zapewnić jedynie dostawca OE. Hutchinson – jakość OE, dostępna na rynku części zamiennych.

Artykuł sponsorowany Hutchinson

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!