SIDEM odnawia certyfikat IATF16946 jako producent OE

3 kwietnia 2024, 23:03

Certyfikat IATF 16949 firmy Sidem potwierdza jej możliwości jako producenta oryginalnego wyposażenia (OEM) dla przemysłu motoryzacyjnego. Sidem opracowuje i produkuje części układu kierowniczego i zawieszenia jako OEM dla takich marek jak Porsche i McLaren. Firma stosuje te same standardy jakości do wszystkich swoich produktów, w tym części samochodowych na rynku wtórnym.

Certyfikat OEM

Zakład produkcyjny firmy Sidem ma certyfikat IATF 16949, standard zarządzania jakością dla branży motoryzacyjnej i dodatkowo certyfikat jakości ISO9001. IATF 16949 to standard zarządzania jakością zatwierdzony przez Międzynarodową Grupę Zadaniową ds Motoryzacji (IATF), zapewniający jednolite wymagania jakościowe na całym świecie. Certyfikat gwarantuje, że dostawcy tacy jak Sidem spełniają rygorystyczne standardy określone przez głównych producentów samochodów.

Jako dumny posiadacz certyfikatu IATF, Sidem oferuje doskonały standard jakości i wykonania, który spełnia rygorystyczne wymagania przemysłu motoryzacyjnego. Ale co dokładnie oznacza ten certyfikat IATF dla Ciebie jako klienta?

  • Najwyższa jakość: Części Sidem są produkowane zgodnie z najsurowszymi standardami branżowymi, co oznacza, że ​​możesz zaufać trwałości, niezawodności i wydajności każdego produktu.
  • Prestiż zaufania: jesteśmy dumni, że jako dostawca OEM jesteśmy częścią łańcucha dostaw niektórych z najbardziej szanowanych marek motoryzacyjnych na świecie: Porsche i McLaren.

Środowisko, bezpieczeństwo i higiena pracy

Oprócz certyfikatu IATF 16949 firma Sidem posiada również certyfikaty dla innych systemów zarządzania jakością:

  • ISO14001 w przypadku „Zarządzania środowiskowego”: wykorzystanie surowców, gospodarka odpadami i zapobieganie zanieczyszczeniom;
  • ISO45001 dla „Zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy”: promowanie kultury bezpieczeństwa w organizacji Sidem.

Jakość premium

Zakład produkcyjny Sidem stosuje te same systemy zarządzania jakością dla wszystkich swoich produktów. Nasze części zamienne są projektowane, testowane i produkowane zgodnie ze standardami jakości IATF i ISO. W razie potrzeby część OE jest ulepszana w oparciu o nasze 90-letnie doświadczenie. Ostatecznie zastosowanie wszystkich tych pomiarów zarządzania jakością daje części samochodowe, które gwarantują długą żywotność, większy komfort, maksymalne bezpieczeństwo i łatwą instalację.

INFORMACJE O FIRMIE SIDEM

Sidem to wiodąca firma projektująca i produkująca części układu kierowniczego i układu zawieszenia dla branży motoryzacyjnej na rynku wtórnym. Ta rodzinna firma, istniejąca już od 1933 roku, oferuje ponad 9000 referencji. W magazynach dostępnych jest ponad 3 miliony części do prawie wszystkich europejskich i azjatyckich marek samochodów. Firma Sidem specjalizuje się w wysokiej jakości częściach układu kierowniczego i układu zawieszenia, a jej centrum badawczo-rozwojowe, produkcyjne i logistyczne znajduje się w Europie.

www.sidem.eu

Artykuł sponsorowany SIDEM

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!