Ciśnienie pod kontrolą!

29 lutego 2024, 16:02

Uniwersalne czujniki TPMS Bosch QUICK FIT oraz przyrząd TPA 300 do ich programowania.

 • Jakość i bezpieczeństwo – uniwersalne czujniki Bosch QUICK FIT systemu TPMS (Tire Pressure Monitoring System) stale monitorują ciśnienie w kołach, zapobiegając niezauważalnym ubytkom ciśnienia, przyczyniając się do optymalnego zużycia paliwa i dłuższej żywotności ogumienia.
 • Wygoda dla serwisu – czujniki Bosch QUICK FIT to tylko 4 numery katalogowe do przechowywania w magazynie, które pozwolą ci obsłużyć aż 90% pojazdów jeżdżących po drogach UE. W razie konieczności wymiany samego zaworu czujnika, możesz dokupić tę część osobno, co oznacza niższy koszt naprawy.
 • Kompleksowa obsługa – razem z czujnikami Bosch QUICK FIT zaopatrz się w urządzenie Bosch TPA 300 do ich konfigurowania. Obsługuje ono wszystkie popularne programowalne czujniki uniwersalne oraz OE w autach osobowych i dostawczych. Pokrycie rynku pojazdów w UE to aż 95%!

QUICK FIT – czujniki TPMS do monitorowania ciśnienia w kołach

Od 2014 roku wszystkie nowe pojazdy w Unii Europejskiej muszą być wyposażone w system monitorowania ciśnienia w kołach (TPMS). Uniwersalne czujniki firmy Bosch systemu TPMS mierzą ciśnienie powietrza bezpośrednio w kołach pojazdu i przekazują wartości drogą radiową do sterownika w czasie rzeczywistym. Ciągła kontrola zapobiega niezauważalnym ubytkom ciśnienia i tym samym w istotny sposób przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze. Utrzymywanie zalecanego ciśnienia w kołach pomaga optymalizować zużycie paliwa i zapewnia dłuższą żywotność ogumienia.

6 powodów, dla których warto wybrać czujniki Bosch QUICK FIT!

 1. Przechowujesz w magazynie tylko 4 numery katalogowe, którymi możesz obsłużyć ponad 90% pojazdów jeżdżących po drogach UE.
 2. Uniwersalność – czujniki pasują do obręczy stalowych i aluminiowych, masz do dyspozycji zawory gumowe i metalowe w 3 kolorach.
 3. Oszczędność – w przypadku uszkodzenia samego zaworu, możesz wymienić tylko tę część, co oznacza niższy koszt Zawory dostępne w ofercie osobno: metalowy srebrny, metalowy czarny i gumowy czarny.
 4. Wygoda – czujniki są wstępnie zmontowane – wszystkie z zatrzaskową podkładką chroniącą obręcz. Mają lekką obudowę.
 5. Długa żywotność baterii: do 10 lat
 6. I najważniejszy: bezpieczeństwo twoich klientów! Czujniki mierzą ciśnienie powietrza bezpośrednio w kołach pojazdu i przekazują wartości drogą radiową do sterownika w czasie rzeczywistym, zapobiegając niezauważalnym ubytkom ciśnienia

TPA 300 – przyrząd do szybkiej i prostej konfiguracji uniwersalnych czujników ciśnienia TPMS

Przyrząd TPA 300 firmy Bosch został opracowany specjalnie do konfigurowania i przyuczenia czujników uniwersalnych do ECU w pojeździe. Przyrząd obsługuje szeroką gamę uniwersalnych czujników dostępnych na rynku. Za pomocą transmisji bezprzewodowej dane TPMS są wyświetlane i sprawdzane bezpośrednio na kolorowym, 2,8-calowym wyświetlaczu.
Szybka i łatwa obsługa przyrządu umożliwia nieskompli- kowane programowanie czujników oraz realizację krok po kroku procedur adaptacji w pojeździe.

Regularne aktualizacje oprogramowania w zakresie funkcji, pojazdów i pokrycia czujników zapewniają, że warsztaty są na bieżąco i mogą obsługiwać najnowsze pojazdy swoich klientów.
Adaptacja czujników z wykorzystaniem modułu OBD-II jest w pełni zautomatyzowana, a brak konieczności wpisywania ręcznie długich kodów w przypadku pojazdów azjatyckich, takich jak Toyota, Hyundai czy też Nissan znacznie skraca czas obsługi.

Wybierz Bosch TPA 300!

 • Obsłużysz wszystkie popularne programowalne czujniki (bez ograniczenia do określonych marek czujników) w ponad 95% pojazdów jeżdżących po drogach UE.
 • Otrzymasz praktyczne instrukcje procedur adaptacji (są zawarte w oprogramowaniu)
 • Łatwo wyszukasz pojazdy według marki, modelu i roku produkcji na 2,8” kolorowym wyświetlaczu.
 • W cenie urządzenia otrzymasz 3 lata aktualizacji oprogramowania zapewniające dostęp do nowych funkcji i nowych czujników.

Odbierz nagrodę za zakup czujników QUICK FIT w extra promocji

W okresie od 1.03 do 30.06.2024 r. zakup czujników TPMS Boscha opłaca się jeszcze bardziej!

Zakup 15 czujników jest premiowany zestawem 3 nasadek do kół Boscha. Za zakup 50-64 czujników można otrzymać klucz dynamometryczny Beta 610L/5, a za zakup minimum 65 czujników przewidziane są dwie nagrody – klucz dynamometryczny i zestaw nasadek!

Szczegóły promocji oraz lista dystrybutorów biorących w niej udział dostępne są na stronie www.bosch-extra.pl w zakładce „Promocje” lub aplikacji eXtra.

Artykuł sponsorowany Bosch

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!