EUROREPAR wprowadza na rynek nowy rodzaj opon – opony całoroczne Reliance AllSeason

13 marca 2024, 12:44

Od marca 2024 w ofercie DISTRIGO pojawi się nowa gama opon – EUROREPAR RELIANCE ALL SEASON. To opony całoroczne, będące odpowiedzią marki EUROREPAR na rosnące zainteresowanie europejskich kierowców tym rodzajem opon w konsekwencji zmian klimatycznych, jak i chęci optymalizowania kosztów obsługi samochodów poprzez wybór produktów wszechstronnych, zapewniających dobrą jakość, trwałość i korzystną cenę.  

Opony Reliance Allseason spełniają wszystkie te warunki i mogą być z powodzeniem używane o każdej porze roku. Użytkownicy docenią relatywnie niski poziom hałasu emitowany przez te opony (poziom B = 71 dB), a także wysoki poziom (B na etykiecie UE) w kategorii długości drogi hamowania na mokrej nawierzchni*.

Nowe opony EUROREPAR spełniają wymagania stawiane oponom zimowym i mogą być używane zimą w tych krajach, w których istnieje obowiązek stosowania takich opon na całym lub na części terytorium. Gama Allseason to 23 rozmiary opon, które dzięki maksymalnym możliwym tzw. indeksom prędkości i obciążenia mogą być alternatywą dla 80-ciu występujących na rynku rozmiarów opon do samochodów osobowych, SUV, a także lekkich dostawczych.

Opony całoroczne na każde warunki pogodowe

Gamę opon EUROREPAR Reliance Allseason stworzono z myślą o większości obecnych na rynku modeli samochodów oraz o różnorodnych warunkach pogodowych, jakie mogą pojawić się w Europie. Asymetryczny bieżnik i szerokie wzdłużne rowki umożliwiają efektywne odprowadzanie wody spod opony i zmniejszają zjawisko aquaplaningu.

Oznaczenie 3PMSF (płatek śniegu na tle szczytów górskich), zgodnie z prawem unijnym, oznacza, że opona w trudnych warunkach zimowych gwarantuje osiągi oczekiwane od opon zimowych (co zostało potwierdzone poprzez serię testów). Opony Reliance Allseason mają takie oznaczenia.

Jak wszystkie produkty marki EUROREPAR, nowe opony cechuje korzystny stosunek jakości do ceny.

Z uwagi na to, a także na oferowane osiągi, opony RELIANCE Allseason to ciekawa propozycja dla poszukujących dobrych opon całorocznych ze środkowej „półki cenowej” OPTIMUM.

Konstrukcja stworzona z myślą o przyczepności i trwałości

Gamę  Reliance Allseason opracowano i produkuje się w Europie, w jednej z fabryk należących do renomowanego, znanego na świecie producenta opon. Wykorzystuje się najnowsze zdobycze technologii w zakresie składu mieszanki gumowej, jak i konstrukcji bieżnika. Liczne wzdłużne i poprzeczne rowki skutecznie odprowadzają wodę, boczne wzmocnienia usztywniają oponę, a jednocześnie sprzyjają jej zwiększonej trwałości.

23 rozmiary, 80 zastosowań alternatywnych, by maksymalnie podołać oczekiwaniom rynku

Opony EUROREPAR Reliance Allseason są produkowane w szerokiej, ale jednocześnie zoptymalizowanej gamie 23 rozmiarów, które należą do najpopularniejszych na rynku europejskim. Opony są dostępne w szerokościach od 155 do 225 mm i mogą być zakładane na felgi o średnicach od 14 do 19 cali. W ofercie znajdą się także opony o specjalnej konstrukcji przeznaczone dla lekkich samochodów dostawczych (2 rozmiary). Opony dostępne będą początkowo w 17 rozmiarach, a 6 następnych pojawi się w sprzedaży począwszy od kwietnia 2024.

*Z wyjątkiem opon w rozmiarze 155/65R14 75T

Gama EUROREPAR Reliance AllSeason wzbogaci istniejący asortyment (55 rozmiarów) letnich opon Reliance drugiej generacji.

Jeśli jesteś już klientem DISTRIGO i chcesz skorzystać z oferty gamy części zamiennych EUROREPAR, w tym z nowej gamy opon całorocznych EUROREPAR Reliance Allseason, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta DISTRIGO.

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem DISTRIGO, zachęcamy do podpisania umowy i dołączenia do grona stałych klientów.

Biuro Obsługi Klienta DISTRIGO czynne od poniedziałku do piątku 8:00-18:00:

Artykuł sponsorowany EUROREPAR

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!