Keeping it Clean: febi uruchamia nową kampanię poświęconą filtrom

7 lutego 2024, 23:59

Renomowana marka należąca do bilstein group – febi – zainicjowała nową kampanię poświęconą jej produktom z grupy filtrów. Przy silnym podkreśleniu oferowania produktów wysokiej jakości najnowsza kampania koncentruje się na zaprezentowaniu kompleksowego asortymentu filtrów skonstruowanych pod kątem optymalnych osiągów pojazdu i wysokiego poziomu niezawodności.

Od filtrów oleju, powietrza i paliwa, po kabinowe i przekładniowe – w każdym przypadku febi oferuje odpowiednie rozwiązanie w zakresie filtracji. A to nie wszystko. Ponad 2.100 elementów filtracyjnych przeznaczonych do każdej marki pokrywa wszystkie pojazdy popularne w Europie. Ponadto febi oferuje szeroki asortyment innych produktów z zakresu filtracji, takich jak filtry hydrauliczne do sprzęgieł typu Haldex, pakiety serwisowe oraz zestawy zawierające olej przekładniowy i filtr.

Kampania poświęcona filtrom febi wzmacnia jej reputację jako dostawcy wysokiej jakości produktów na motoryzacyjny aftermarket. Każda część zamienna febi jest poddawana intensywnym i regularnym testom. Filtry nie stanowią wyjątku i wszystkie są projektowane i konstruowane zgodnie ze standardami wyposażenia oryginalnego (OE).

Ponadto febi ciągle bada, rozwija i dodaje nowe produkty do swojego szerokiego asortymentu, co stanowi doskonałe odzwierciedlenie filozofii ‘Fast-to-Market Approach’, czyli ‘Szybko-na-Rynku’. Pozwala to zapewnić dostępność produktów do najnowszych silników oraz zaoferować rozwiązania spełniające najwyższe oczekiwania w zakresie skuteczności i niezawodności działania.

Asortyment filtrów febi jest dostępny w wyszukiwarce partsfinder – katalogu online firmy bilstein group: www.partsfinder.bilsteingroup.com

Więcej informacji na temat filtrów febi można znaleźć na stronie: www.febi.com

Artykuł sponsorowany bilsteingroup

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!