Odkrywaj nowe korzyści z aplikacją mobilną Programu extra!

19 października 2023, 13:44

Bądź zawsze na bieżąco i zdobywaj dodatkowe punkty z łatwością! Ciesz się wyjątkowymi możliwościami z Programem punktowym extra w wersji mobilnej. Zainstaluj nową aplikację extra na swoim smartfonie i jednym kliknięciem zarejestruj się do Jesiennych Promocji. Sprawdź, jakie atrakcyjne nagrody przygotowaliśmy w tym roku!

Ściągnij Program punktowy extra w wersji mobilnej i dołącz do grona warsztatów, które cieszą się nowymi, dodatkowymi możliwościami.

Zyskaj więcej dzięki aplikacji

  • Zdobywaj więcej punktów, realizując extra misje
  • Awansuj na wyższy poziom i zyskuj więcej
  • Rejestruj się do Jesiennych promocji jednym kliknięciem
  • Zamawiaj nagrody, gdziekolwiek jesteś
  • Zyskaj dostęp do złotego i srebrnego katalogu nagród

Oszczędzaj czas z mobilnym extra

Aplikacja mobilna extra to nie tylko punkty, ale i oszczędność czasu! Logujesz się raz i nie musisz więcej wpisywać hasła, jednym kliknięciem rejestrujesz się do promocji, a nagrody zamawiasz gdziekolwiek jesteś. Aplikacja przypomni Ci o aktualnych promocjach i akcjach, terminach rejestracji, nowych misjach, czy wygasających punktach. Na bieżąco też obserwujesz swoje postępy w misjach, a włączając powiadomienia push nie przegapisz żadnej atrakcyjnej okazji.

Moc nagród w Jesiennych Promocjach!

Obsługujesz auta osobowe? Czy wiedziałeś, że kupując filtry i hamulce Boscha możesz odebrać nawet dwie atrakcyjne nagrody? Specjalną promocję przygotowaliśmy także dla warsztatów obsługujących auta ciężarowe. Kupuj akumulatory oraz produkty Boscha biorące udział w programie i wymieniaj punkty na cenne nagrody. Wybierz coś dla siebie spośród ponad 350 propozycji. Na Twoją rejestrację czekamy do 30.11.2023 r.

Z Programem punktowym extra tylko zyskujesz

Kupujesz części samochodowe Boscha i oleje Castrola? W Programie extra za takie zakupy u wybranych przez Ciebie 4 dystrybutorów zdobędziesz punkty, które wymienisz na cenne nagrody. Bierz udział w dodatkowych promocjach i zyskuj nagrody rzeczowe lub dodatkowe punkty. Dołącz do extra i zdecyduj sam, na którą z 350 nagród chcesz je przeznaczyć!

Zarejestruj się już dziś w 3 prostych krokach na www.extra-program.pl.

Artykuł sponsorowany Bosch

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!