Moc nagród w Jesiennych Promocjach Boscha!

12 października 2023, 14:36

Weź udział w Jesiennych Promocjach i spraw sobie radość na jesień! Rejestruj się w specjalnych akcjach promocyjnych Programu punktowego extra, zdobywaj nagrody rzeczowe lub dodatkowe punkty, które wymienisz na nagrody spośród ponad 350 propozycji. Dołącz i sprawdź, jak wiele możesz zyskać!

Nieważne czy Twój warsztat obsługuje pojazdy osobowe czy auta ciężarowe.  W Jesiennych promocjach uczestnicy znajdą promocję przygotowaną specjalnie dla siebie! Na Twoją rejestrację do promocji czekamy do 30.11.2023 r. na www.extra-program.pl. 

W Jesiennych promocjach odbierzesz nawet 2 cenne nagrody

Weź udział w dwóch promocjach skierowanych do warsztatów obsługujących auta osobowe. Zgłoś się do nich i nie przegap okazji na nagrody! Kupuj od 1.10.2023 do 31.01.2024 r. filtry oraz hamulce Boscha, zrealizuj plan zakupowy i odbierz nawet 2 cenne nagrody lub dodatkowe punkty extra.

Wyjątkowa promocja truck

Czy wiedziałeś, że w Programie extra przygotowaliśmy specjalną promocję dla warsztatów obsługujących auta ciężarowe? Zgłoś się do 30.11.2023 r. do Jesiennej promocji i kupuj od 1.10.2023 do 31.01.2024 r. akumulatory oraz produkty Boscha biorące udział w Programie. Zrealizuj plan i odbierz atrakcyjną nagrodę lub punkty.

Dołącz do Programu extra i zyskuj więcej

Dołącz do Programu punktowego extra, aby skorzystać z Jesiennych promocji od Boscha. Zarejestrujesz się w 3 prostych krokach na www.extra-program.pl. Otrzymasz 100 punktów extra na start. W Programie zbierasz punkty za zakup części samochodowych Boscha oraz olejów Castrola u 4 wybranych dystrybutorów. Nie musisz skanować kodów produktów, punkty są automatycznie naliczane na Twoje konto. Zebrane punkty wymieniasz na jedną spośród 350 propozycji nagród.

Prowadzisz serwis aut ciężarowych? Podczas rejestracji do Programu w polu „Twój numer Klienta” wpisz „Truck”, abyśmy rozpoznali, że Twój warsztat obsługuje auta ciężarowe.

Artykuł sponsorowany Bosch

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!