SWAG uruchamia kampanię poświęconą środkom smarnym i chemii samochodowej

26 lipca 2023, 23:52

SWAG doskonale rozumie znaczenie dostępności właściwych i charakteryzujących się wysoką jakością rozwiązań pozwalających utrzymać pojazdy w odpowiednim stanie. Tym samym najnowsza kampania eksponuje należącą do bilstein group, odświeżoną w ubiegłym roku, markę jako najlepszy wybór w zakresie środków smarnych i chemii samochodowej.

Kampania dedykowana środkom smarnym SWAG podkreśla kompleksowy asortyment wysokiej jakości płynów eksploatacyjnych i chemii samochodowej, pokrywających najbardziej popularne pojazdy produkcji europejskiej, spotykane dzisiaj na drogach. Hasło kampanii ‘Running Smoothly’, czyli w wolnym przekładzie ‘Płynna Praca’, doskonale opisuje pozytywny wpływ produktów na pojazdy.

Firma SWAG, która w roku 2022 przeprowadziła gruntowną transformację marki i wprowadziła nowy podział na grupy produktowe VITAL Lines, oferuje szeroki i zróżnicowany asortyment środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Katalog obejmuje wszystko, począwszy od płynu hamulcowego i koncentratu niezamarzającego do chłodnic, po oleje silnikowe, przekładniowe i hydrauliczne oraz produkty specjalistyczne, takie jak AdBlue, czy Zestawy Serwisowe Automatycznych Skrzyń Biegów.

W doskonale znanym katalogu online partsfinder, firma bilstein group wprowadza również nową funkcjonalność “fluidfinder”. To integralna część oferty SWAG, a sama wyszukiwarka pozwala – jak nigdy dotychczas – łatwo znaleźć produkt ze stale poszerzanego asortymentu.

Ponadto wszystkie środki smarne SWAG to najwyższej jakości alternatywa produktów oryginalnych – dokładnie spełniają specyfikacje OE, co potwierdzają restrykcyjne procedury badawcze. Produkcja prowadzona jest w Niemczech oraz w innych krajach europejskich. Wszystkie środki smarne opracowane są pod kątem specyficznych wymagań każdego producenta pojazdów (nie są to produkty uniwersalne).

W ramach kampanii SWAG kładzie nacisk na „Drogę do Zrównoważonego Rozwoju” firmy bilstein group, która posiada wieloletnie tradycje i jest innowacyjnym przedsiębiorstwem zdeterminowanym w dążeniu do zapewnienia następnym pokoleniom wszelkiego dobrobytu.

Dlatego SWAG przykłada ogromną wagę do produkcji płynów eksploatacyjnych z uwzględnieniem potrzeb środowiska. Służy temu również ciągłe ulepszanie oferowanych rozwiązań. Wszystkie produkty posiadają ekonomiczne i przyjazne dla środowiska opakowania. Płyny eksploatacyjne dostępne są w nadających się recyklingu, szczelnych butelkach polietylenowych. Wysokiej jakości etykiety umożliwiają jednoznaczną identyfikacją produktu, które są dodatkowo kodowane kolorami. Uchwyty z zagłębieniami oraz przeźroczyste paski pozwalające sprawdzić stan napełnienia dodatkowo zwiększają praktyczność dla użytkowników.

Ponadto SWAG opiera się wyłącznie na dostawcach stosujących produkcję neutralną pod kątem emisji CO2, dzięki czemu wszystkie oleje są przyjazne dla środowiska i pozwalają obniżyć emisję.

Obok szerokiej gamy środków smarnych i chemii samochodowej SWAG oferuje kompleksowy, obejmujący ponad 25.000 produktów i pokrywający więcej niż 80 producentów pojazdów, asortyment rozwiązań w zakresie napraw pojazdów wytwarzanych w Europie. Więcej informacji na temat środków smarnych SWAG oraz samej marki można znaleźć na stronie: www.swag.de

Artykuł sponsorowany SWAG

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Zbigniew, 28 lipca 2023, 23:32 0 -2

statek pójdzie na dno, tak jak pojazdy elektryczne i tablety

Odpowiedz

Kim Dzong un, 1 sierpnia 2023, 17:39 0 -1

po sprawdzeeniu stanu oleju spuszczeniu nadmiaru {ta mama srubka w srodku korka} nalezy dolac pol litra oleju

Odpowiedz