Poprawna wymiana paska rozrządu silnika 2.0 TDI. Szkolenie online dla Czytelników MotoFocus.pl.

22 czerwca 2023, 8:07

Zapraszamy na szkolenie online, przygotowane specjalnie dla naszych Czytelników przez firmę Schaeffler. Szkolenie dotyczyć będzie poprawnej wymiany paska rozrządu w popularnych silnikach 2.0 TDI, spotykanych m.in. w samochodach marek Audi czy Volkswagen. Poprowadzi je specjalista techniczny Schaeffler – Marek Matejkowski.

Szkolenie odbyło się 22 czerwca o godzinie 11.00. Można je obejrzeć na naszym kanale YouTube. W czasie szkolenia możliwe było zadawanie pytań poprzez chat – eksperci Schaeffler udzielali na nie odpowiedzi tekstowych na żywo.

Temat szkolenia to: VW Audi 2.0 TDI – poprawna wymiana paska rozrządu

Celem szkolenia jest omówienie obowiązkowej diagnostyki przed montażem zestawu rozrządu, przedstawienie poprawnego sposobu montażu, zapoznanie z prostym narzędziem INA Stud Tool oraz uchronienie warsztatów przed kosztownymi usterkami wynikającymi z błędów montażu.

Agenda szkolenia:

  • Budowa
  • Omówienie instrukcji montażu
  • Źródła dokumentacji technicznej
  • Najczęściej popełniane błędy
  • Problematyka szpilki w silnikach TDI
  • Niezbędne narzędzia do wymiany zestawu rozrządu
  • Wymiana

Szkolenie można obejrzeć na naszym kanale YouTube.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 22 czerwca 2023, 11:13 4 0

i ja mam uwierzyć że pasek czy pompa bez żadnych logotypów, ktore są w pudekach INa to jest pierwszomontażowy produkt? Bzdury.

Odpowiedz

Barlicki, 22 czerwca 2023, 22:52 3 -2

Słabe. Merytoryki zero. Poziom Onetu.

Odpowiedz