Naprawa samochodów dostawczych – rozwiązania Schaeffler

17 maja 2023, 23:59

Wysokie przebiegi i duże obciążenia w samochodach dostawczych sprzyjają zużyciu sprzęgła. Specyfika tego rodzaju transportu, poruszanie się po zatłoczonych centrach miast, częste przystanki i zamiany kierowców nie przekładają się na trwałości tego elementu. W dodatku, średni wiek pojazdu nadal rośnie, a liczba pojazdów dostawczych powiększa się z roku na rok. W rezultacie, wymiana sprzęgła ciągle będzie standardową usługą warsztatów samochodowych.

Sprzęgło LuK

Zestawy Sprzęgła LuK RepSet – Szybko i wygodnie

Zestaw sprzęgła LuKKażdy dzień wyłączenia samochodu dostawczego z ruchu generuje duże koszty. Dlatego ważne jest aby auta te były sprawne i na bieżąco naprawiane. Naprawa musi być szybka, sprawna oraz kompleksowa. Schaeffler pod marką LuK jest dostawcą sprzęgieł OE (na pierwszy montaż) dla niemal wszystkich producentów pojazdów na świecie i zawsze oferował dedykowane zestawy LuK RepSet do profesjonalnych napraw na rynku części zamiennych.  Każdy zestaw oferuje idealnie dopasowane komponenty, zapewniające bezproblemowy i szybki montaż.

Zestaw LuK RepSet zawiera:

 • Docisk sprzęgła
 • Tarcza sprzęgła
 • Opcjonalnie łożysko oporowe

Oprócz zestawów LuK RepSet,  Schaeffler ma w swojej ofercie kompleksowe rozwiązania do szybkiej naprawy sprzęgła i systemu wystrzegającego Luk RepSet Pro, oraz kompletny zestaw z kołem dwumasowym- LuK RepSet DMF w których  wszystkie komponenty są dopasowane do konkretnego pojazdu i posiadają certyfikowaną jakość OE.

Zestaw Luk RepSet Pro Zawiera:Zestaw sprzęgła LuK

 • Docisk sprzęgła
 • Tarcza sprzęgła
 • łożysko wysprzęglające, oraz siłownik sprzęgła

Zestaw LuK RepSet DMF zawiera:Zestaw Sprzęgła LuK

 • Dwumasowe Koło Zamachowe
 • Tarczę dociskową sprzęgła
 • Tarczę sprzęgła
 • Konwencjonalne łożysko oporowe, lub wysprzęglik centralny
 • Wszystkie niezbędne śruby montażowe

Poniżej przedstawiamy zestawienie oferowanych przez Schaeffler zestawów sprzęgła LuK do jednego z najbardziej popularnych aut  dostawczych na naszym rynku,  jakim jest  Ford Transit 2.4TDCI 115KM RWD:

Szybka naprawa samochodu dostawczego musi być standardem dla serwisów naprawczych, jak również  wygodna dla mechanika. Obydwa te założenia spełniają przedstawione zestawy sprzęgieł marki LuK.

Bogatą ofertę zestawów sprzęgieł marki LuK można znaleźć na stronach portalu www.repxpert.pl, jak również w aplikacji mobilnej.

Opublikowane przez: MotoFocus.pl
Artykuł sponsorowany Schaeffler

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Adam, 19 maja 2023, 11:13 0 0

Świetny post https://motofocus.pl/

Odpowiedz

Anonim, 25 maja 2023, 20:58 0 0

Czy regenerujące sprzęgła do volvo xc90 2007 rok.

Odpowiedz