Eurorepar uzupełnia swoją gamę olejów i wprowadza na rynek olej o klasie lepkości 0W-20

11 maja 2023, 14:19

Aby sprostać wymaganiom coraz nowocześniejszych układów napędowych pojazdów, Eurorepar rozszerza swoją ofertę olejów silnikowych (diesel, benzyna, napędy hybrydowe) i olejów do skrzyń biegów przeznaczonych do pojazdów osobowych oraz lekkich dostawczych.

Oleje EuroreparGama olejów Eurorepar powiększyła się o 7 nowych produktów. Licząc już łącznie 18 pozycji katalogowych, stała się jedną z najszerszych gam olejów na rynku, która pokrywa zapotrzebowanie aż 95% europejskiego parku samochodowego. Wśród tych nowych produktów, które już są lub wkrótce pojawią się na rynku polskim, znalazły się: olej 5W20 przystosowany do silników benzynowych Ford EcoBoost oraz olej 0W20, który zapewnia doskonałą ochronę częściom silnika zużywającym się wskutek tarcia i zapobiega tworzeniu się osadów zarówno w niskich, jak i w wysokich temperaturach. Dzięki niskiej lepkości olej 0W20 pomaga zredukować emisję CO2, wspomagając prawidłowe działanie układów ograniczających emisję zanieczyszczeń w spalinach.

Nowoczesny olej 0W20 jest dostępny w kilku specyfikacjach dedykowanych do zastosowań w konkretnych pojazdach. Uwzględniając różne pojemności opakowań, Eurorepar posiada aktualnie w swoim asortymencie 7 pozycji katalogowych spełniających określone wymagania producentów takich marek samochodów, jak: PEUGEOT, CITROËN, DS, OPEL, VOLVO, TOYOTA, RENAULT, jak również VAG/MERCEDES.

Gamę wkrótce uzupełni nowy olej do automatycznych skrzyń biegów (m.in. 6- i 8-biegowych, stosowanych w pojazdach Stellantis) spełniający normę ATF. Oleje Eurorepar są dostępne w systemie dystrybucji Distrigo zarówno dla autoryzowanych serwisów, jak i dla warsztatów niezależnych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Barrakketh, 15 maja 2023, 13:45 0 0

"spełniający normę ATF" hahaha dobre :)

Odpowiedz