Alergeny, bakterie i smog nie wsiadają

3 maja 2023, 23:59

Nareszcie ulga dla alergików! Filtry kabinowe z serii Bosch FILTER⁺ nie wpuszczą do samochodu pyłków roślin i innych alergenów, zapewniając komfortową i bezpieczną podróż. Dodatkowo, filtry te skutecznie działają przeciw wirusom, bakteriom i pleśni, zatrzymują szkodliwe gazy i cząsteczki smogu, w tym niezwykle szkodliwe PM 2.5.

Zużyty filtr kabinowy – nieprzyjemne konsekwencje

  • reakcje alergiczne u kierowcy lub pasażerów
  • nieprzyjemne zapachy
  • osłabiona wydajność układu klimatyzacji
  • szybkie parowanie szyb
  • efekt oślepiania na przedniej szybie powodujący pogorszenie widoczności

To znaczy, że filtr kabinowy wymaga wymiany! Powinno się to robić po przejechaniu 15 000 km lub raz w roku. Wiosna to dobry moment na wybór Bosch FILTER.

Bosch FILTER+ to ulga dla alergików i większe bezpieczeństwo

Sezon największego pylenia roślin trwa od kwietnia nawet do końca września. Dlatego dobrym pomysłem jest wymiana filtra kabinowego wiosną, przy okazji sezonowego czyszczenia klimatyzacji. Czy wiesz, że stężenie zanieczyszczeń w kabinie samochodu może być większe niż na zewnątrz? Dodatkowo, podczas kichnięcia kierowca przejeżdża przy prędkości 100 km/h średnio 20 m bez patrzenia na drogę. To może stwarzać niebezpieczne sytuacje! Dobry filtr kabinowy, chroniący przed alergenami, pyłami i wszelkimi zanieczyszczeniami, taki jak Bosch FILTER+ to nie tylko ulga dla alergików, ale też większe bezpieczeństwo podróżujących!

Jak zbudowany jest dobry filtr kabinowy?

Bosch używa specjalnych materiałów do produkcji filtrów kabinowych. Trzy połączone warstwy filtra FILTER+ oczyszczają powietrze jeszcze zanim dostanie się ono do wnętrza samochodu.

  1. Warstwa antybakteryjna neutralizuje bakterie i wirusy, zatrzymuje alergeny oraz zapobiega rozwojowi pleśni
  2. Warstwa węgla aktywnego neutralizuje szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy
  3. Ultradrobne mikrowłókna zatrzymują drobny pył zawieszony wchodzący w skład smogu – nawet do 98% szkodliwych pyłów PM 2.5

Kiedy wymienić filtr kabinowy?

Warto dbać o czyste powietrze w samochodzie, jeszcze zanim pojawią się niepokojące objawy. Tylko regularna wymiana filtra kabinowego pozwoli na komfortową podróż. Wybór antyalergicznego i antybakteryjnego filtra może mieć dodatkowo wpływ na lepszą koncentrację kierowcy i większe bezpieczeństwo na drodze. Dlatego Bosch rekomenduje wymianę filtra kabinowego po przejechaniu 15 000 km lub raz w roku.

Więcej na filtrybosch.pl

Artykuł sponsorowany Bosch

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!