Asortyment znanej marki narzędziowej trafia do oferty Inter Cars SA

14 kwietnia 2023, 10:14

Duża i znana marka narzędziowa MILWAUKEE® poszerzyła bazę produktową największego dystrybutora części w Polsce – Inter Cars SA. Klienci Inter Cars zyskują dostęp do rozwiązań, które mogą być użyteczne podczas serwisowania samochodów, ale także m.in. zmiany opon, podnoszenia osiągów, czy zwiększania wydajności pracy.

Dlaczego Inter Cars wprowadził do oferty narzędzia MILWAUKEE®?

Rozwiązania MILWAUKEE® cieszą się opinią trwałych, wydajnych, a także przyjaznych środowisku. Dzięki temu sprawdzają się w wymagających warunkach panujących w warsztatach.

– Zdecydowaliśmy się wprowadzić produkty MILWAUKEE® do naszej oferty ze względu na ich jakość, trwałość, ale także szeroki asortyment. Każdego dnia widzimy z jakimi wyzwaniami mierzą się mechanicy. Doskonale czujemy, jak ważna jest dla nich efektywność, na którą istotny wpływ mają kupowane przez nich narzędzia, akcesoria oraz środki ochrony indywidualnej – stwierdza Mariusz Syty, Starszy Specjalista ds. Produktu w Inter Cars.

Produkty MILWAUKEE® dostępne w ofercie Inter Cars

Do oferty Inter Cars trafiły produkty amerykańskiej marki MILWAUKEE® z kategorii:

  • elektronarzędzia akumulatorowe,
  • oświetlenie,
  • narzędzia ręczne,
  • wózki narzędziowe,
  • modułowe systemy do przechowywania i transportowania,
  • środki ochrony indywidualnej.

– Dajemy naszym Klientom dostęp do rozwiązań z elastycznym systemem akumulatorowym. Klucze udarowe, wiertarki, szlifierki kątowe czy pilniki taśmowe – wszystkie te narzędzia mogą pracować wymiennie na tym samym akumulatorze. To szansa na stworzenie bezpieczniejszego środowiska pracy, czyli bez kabli czy emisji spalin. Jeśli do tego dodamy stale rozwijaną ofertę artykułów BHP, oświetlenia do motoryzacji, narzędzi ręcznych, systemy przechowywania PACKOUT, wózki narzędziowe, akcesoria, w tym nasadki udarowe, to widzimy, że oferta Inter Cars znacząco też wzbogaca się o nowe, wartościowe rozwiązania dla mechaników – dodaje Mariusz Syty.

Zakup produktów MILWAUKEE® w Inter Cars uprawnia dodatkowo do skorzystania z rozszerzonej, trzyletniej gwarancji.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!