Ruszyły akcje promocyjne urządzeń diagnostycznych Boscha!

1 marca 2023, 23:42

Planujesz zakup wyposażenia warsztatowego? Rozwijaj swój warsztat dzięki profesjonalnym urządzeniom Boscha i odbieraj gwarantowane nagrody.

Weź udział w 4 akcjach diagnostycznych Boscha i zwiększ dochody swojego warsztatu.

1. Promocja urządzeń do serwisu klimatyzacji ACS

Zarabiaj więcej dzięki serwisowi klimatyzacji w swoim warsztacie. Wybierz łatwe w obsłudze urządzenia Boscha. Wszystkie mają wysoką skuteczność odzyskiwania czynnika oraz pozwalają na serwisowanie zarówno pojazdów hybrydowych, jak i elektrycznych, a także umożliwiają automatyczny test szczelności układu klimatyzacji przy pomocy azotu lub azotu z wodorem.

Za zakup urządzenia do 30.09.2023 r. otrzymasz nawet 22 000 punktów na extra nagrody! Wymień je w Programie punktowym extra np. na odkurzacz roboczy, ekspres do kawy czy tablet Lenovo.

2. Wspólna akcja promocyjna testerów KTS i oprogramowania ESI[tronic]

Postaw na zaawansowaną diagnostykę w swoim warsztacie. Korzystaj z testera KTS Boscha oraz dedykowanego oprogramowania ESI[tronic] 2.0 Online, które stanowią optymalne rozwiązanie dla Twojego warsztatu.

Kupując urządzenie KTS do 30.09.2023 r., możesz otrzymać nawet 22 000 pkt extra, a jeśli zakupisz KTS wraz z pakietem ESI Mistrz na 36 miesięcy, możesz zyskać aż 34 000 pkt extra.  Zaloguj lub zarejestruj się na stronie www.extra-program.pl i wybierz swoją nagrodę spośród ponad 350 propozycji.

3. Promocja urządzeń do kalibracji radarów i kamer DAS 3000

Coraz więcej aut jest wyposażonych w systemy wspomagania kierowcy. Czy Twój warsztat jest gotowy na ich obsługę? Nie zwlekaj z zakupem urządzenia DAS 3000. Pozwoli Ci ono na profesjonalną kalibrację czujników i kamer systemów wspomagania kierowcy. Można nim serwisować samochody wszystkich popularnych marek.

Kup urządzenie DAS 3000 do 30.09.2023 r. i zdecyduj, którą z nagród wybierasz: zestaw mat czy zestaw tablic.

4. Akcja promująca urządzenia do diagnozowania i konfigurowania czujników TPMS TPA 300

Czujniki ciśnienia w kołach stały się obowiązkowym wyposażeniem każdego samochodu osobowego. Wybierz Bosch TPA 300 – uniwersalne urządzenie do diagnozowania i konfigurowania czujników TPMS. Za jego zakup do 30.04.2023 r. otrzymasz 4 czujniki QUICK FIT typu QF 0466 oraz 3-letnią aktualizację.

Więcej informacji znajdziesz na www.extra-program.pl w zakładce „Promocje”.

Artykuł sponsorowany Bosch

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!