DENSO rozszerza ofertę części do silników Diesla

1 marca 2023, 14:44

DENSO rozszerzyło program komponentów do silników Diesla o 14 nowych numerów części.

Kolejne rozszerzenie programu składa się z 7 wtryskiwaczy i 7 pomp wtryskowych jakości OE. Nowe części pokrywają park pojazdów wielkości ok. 0,6 mln i mają łącznie 114 dodatkowych zastosowań, m.in. w pojazdach marek Mazda, Nissan i Toyota. Informacje o nowych częściach są już dostępne w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc. Szczegółowe informacje dotyczące zastosowań można znaleźć w poniższej tabeli:

Komponenty silników Diesla DENSO

DENSO jest jednym z producentów układów common rail na świecie. Firma inwestuje w badania i rozwój – często we współpracy z największymi producentami samochodów – by opracowywać coraz bardziej wydajne, skuteczne i niezawodne silniki wysokoprężne o minimalnej emisji.

W ramach programu komponentów silników Diesla dla rynku wtórnego DENSO oferuje wtryskiwacze, pompy wtryskowe i zawory SCV, które zapewniają jakość OE, spełniając lub przekraczając wymogi producentów pojazdów. Więcej informacji o komponentach silników Diesla DENSO można znaleźć w e-katalogu firmy, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela DENSO.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!