Baza eksperckiej wiedzy o silnikach – poznaj Centrum Kompetencji Silnikowej

1 marca 2023, 23:27

Centrum Kompetencji Silnikowej to jeden z działów Inter Cars. Specjaliści reprezentujący tę jednostkę udzielają mechanikom kompleksowego wsparcia w obszarze części silnikowych. Od lutego z ich wiedzy można korzystać także za pośrednictwem nowej, dedykowanej częściom silnikowym strony internetowej. 

Dostęp do odpowiednich części – od elementów uszczelnień po elementy pracujące w silniku – oraz wiedza o ich doborze i montażu jest podstawą skutecznej naprawy. W Centrum Kompetencji Silnikowej Inter Cars każdy, kto zawodowo zajmuje się naprawą silników spalinowych, znajdzie odpowiedź na wszystkie te potrzeby.

Kompleksowe wsparcie dla warsztatów naprawiających silniki

Artykuły techniczne, aktualne szkolenia dedykowane silnikom oraz atrakcyjne promocje, to tylko niektóre z elementów, jakie wchodzą w skład nowej strony udostępnionej klientom Inter Cars. Znaleźć można na niej również m.in. porady dotyczące silników montowanych w samochodach osobowych, ciężarówkach, maszynach rolniczych oraz maszynach budowlanych.

Prawdziwą gratkę stanowią gotowe kompletacje do najbardziej popularnych silników. Dzięki temu mechanicy mogą w łatwy sposób zamówić części potrzebne do szybkiej naprawy pojazdów swoich klientów. Na stronie Centrum Kompetencji Silnikowej dostępne są odnośniki, które pozwalają jednym kliknięciem dobrać wszystkie potrzebne części do wykonania takiego zlecenia.

 Nasza fachowa wiedza została uzupełniona o najświeższe informacje oraz wiedzę od producentów części do silników. Dzięki temu jesteśmy w pełni przygotowani do tego, aby służyć naszym klientom. Infolinia umożliwia uzyskanie pomocy w doborze odpowiednich części silnikowych do szerokiej gamy silników spalinowych, jak również złożenie zamówienia na wybrane części. Wykwalifikowany zespół doradców jest w stanie ponadto udzielić informacji z zakresu technicznego, jak również montażowego – podkreśla Zbigniew Dzido, Młodszy Ekspert ds. Części Silnikowych Inter Cars SA.

Pomoc w obsłudze nowoczesnych, skomplikowanych jednostek napędowych

Centrum Kompetencji Silnikowej to odpowiedź na rosnące wymagania rynku. Silniki montowane we współczesnych pojazdach są coraz bardziej skomplikowane. Wymagają fachowej wiedzy oraz umiejętności, nawet jeśli chodzi o tak prozaiczne czynności jak dobór części. Naszą misją jest wpierać klientów Inter Cars, którzy są zainteresowani otrzymaniem takiej pomocy. Jestem głęboko przekonany, że klienci bardzo chętnie będą korzystali z naszego wsparcia – mówi Sebastian Grzeszczyk, Menadżer Centrum Kompetencji Silnikowej, odpowiedzialny za rozwój projektu.

Strona Centrum Kompetencji Silnikowej będzie na bieżąco aktualizowana. Już w nadchodzących tygodniach udostępnione zostaną na niej nowe materiały edukacyjne. Będzie można znaleźć tam również aktualny harmonogram szkoleń dotyczących silników.

Artykuł sponsorowany Inter Cars SA

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!