AS-PL na targach AutoTrade Expo i Equip Auto

27 października 2022, 15:44

Firma AS-PL wzięła udział w kolejnych dwóch imprezach targowych AutoTrade Expo i Equip Auto.

Targi AutoTrade Expo w Dublinie odbyły się w dniach 15-16 października, a Equip Auto w Paryżu trwały od 18 do 22 października. Reprezentanci firmy AS-PL mieli okazję spotkać się z klientami, ale również odbyć wiele rozmów z innymi uczestnikami imprezy, zainteresowanymi działalnością producenta alternatorów i rozruszników.

– Oba minione wydarzenia skupiły wokół siebie profesjonalistów z różnych dziedzin branży automotive. Zarówno na targach w Dublinie, jak i w Paryżu, spotkaliśmy specjalistów, którzy nie kryli zainteresowania naszą firmą i chętnie zadawali pytania dotyczące oferty produktowej AS-PL – poinformował Paweł Kotala, Dyrektor Handlowy w AS-PL sp. z o.o. – Cieszymy się także, że nasze stoisko niezmiennie wzbudza bardzo duże zainteresowanie. Atrakcje takie jak hologram, obrotowy przekrój, a także alternator i rozrusznik rozłożony do ostatniej śrubki i uszczelki przyciągają wzrok i wzbudzają zainteresowanie naszą ofertą i marką – tłumaczy Paweł Kotala.

Oba wydarzenia zamykają tegoroczny maraton targowy w AS-PL. Firma podziękowała wszystkim, z którymi miała okazję się spotkać, a także tym, którzy obserwowali jej poczynania w social mediach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!